Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

22 Haziran 2012, Cuma 13:44

“Philips Avent Anne Okulu” açıldı

Sağlık odaklı ürünleri ile annelerin hayatını kolaylaştıran Philips Avent, “Philips Avent Anne Okulu” sosyal sorumluluk projesi kapsamında ilk eğitim programında Hamile Eğitim Uzmanı Ayşe Öner birlikte anne ve anne adaylarını bilgilendirdi. Ayşe Öner’in, “Emzirme” temasıyla gerçekleştirdiği eğitimde katılımcılara; “Normal doğum mu yapmalıyım? Nasıl emzireceğim? Hangi ürünleri almam gerekli? Sterilizatör/Pompa gerekli mi? Beni neler bekliyor? Bebeğimle bağ kurabilecek miyim?” gibi soruların yanıtlarını verdi.

Bebeğin hayatına en iyi şekilde başlaması için atılacak ilk adım olan emzirme, bebekler için önemli bir beslenme ve bağışıklık oluşturma faktörü olmasının yanı sıra, anneye yakınlık duygusunu da beraberinde getiriyor. Doğru ve etkili şekilde emzirmenin önemli noktalarının paylaşıldığı bu özel etkinlikte, emzirmenin faydaları, emzirmeye hazırlık ve doğru emzirme pozisyonları hakkında bilgiler de katılımcılar ile paylaşıldı.

'Philips Avent Anne Okulu' açıldı

Philips Tüketici Ürünleri Halkla İlişkiler Müdürü Burcu Aksoy, Philips Avent Anne Okulu açılış konuşmasında; “Doğum öncesi ve sonrası, tüm anneler için zor, heyecanlı ve özen isteyen bir süreç. Annelerin 1 Numaralı Tavsiyesi Philips Avent, bu hassas dönemde, sadece ürünleriyle değil, profesyonel önerileri ve farklı etkinlikleri ile de annelerin yanında olmaya devam ediyor.” dedi.

Philips AVENT Pazarlama Yetkilileri Sumru Ordu ve Deniz Sezer ise Avent ürünleri ile ilgili kısa bilgiler vererek, Philips AVENT’in doğum öncesi ve sonrası için sunduğu çözümleri katılımcılarla paylaştı.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Abdi İbrahim CEO’su Karabağlı: Gelecekte büyüme, biyoteknolojik ilaç pazarında olacak

Candan Karabağlı, ABD'de düzenlenen Uluslararası BIO Konferansı'na katılarak, Türk ilaç sektörünün bugünü ve geleceği hakkında bilgiler verdi.

Kapat