Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

Liv Hospital Ulus'un Genel Müdür Yardımcısı Neslihan Aksu oldu 12 Kasım 2012, Pazartesi 15:50

Liv Hospital Ulus’un Genel Müdür Yardımcısı Neslihan Aksu oldu

Ekim 2012 tarihi itibariyle Liv Hospital Ulus’ta, Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başlayan Neslihan Aksu, daha önce Acıbadem Sağlık Grubu ve Anadolu Sağlık Merkezi‘nde sağlık iletişimi ve pazarlama konusunda üst düzey görevler üstlendi.

Profesyonel kariyerine 1993 yılında Grey reklam ajansında başlayan Aksu, 1994-1996 yılları arasında Select ve EuroRSCG’de çalıştı. Bu dönemde Procter&Gamble, Bosch, Philips, Peugeot, BP ve Samsonite gibi farklı sektörlerden birçok küresel markanın iletişim faaliyetlerini gerçekleştirdi.

1996-1997 yılları arasında Sagra Gıda’da Tadelle Marka Müdürü olarak görev aldı. 1997-1998 yılları arasında Türkiye’nin önde gelen iletişim ajanslarından BBDO’da Müşteri İlişkileri Yönetimi görevini üstlenerek; Heinz, Wella ve Henkel markaları için birçok çalışma yaptı.

2001 yılı itibariyle sağlık sektörüne geçiş yapan Neslihan Aksu, 2001-2008 yılları arasında, sırasıyla, Acıbadem Sağlık Grubu Kurumsal İletişim Müdürü, Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü, Acıbadem Sağlık Grubu & International Hospital Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü görevlerini üstlendi.

2008 yılında Anadolu Sağlık Merkezi Kurumsal İletişim Bölümü’nün başına geçen Neslihan Aksu, pazarlama iletişimi, kurumsal iletişim, marka sadakati, CRM, hasta memnuniyeti, yalın altı sigma, iç iletişim, içerik ve sağlık yayınları yönetimi, basın ve halkla ilişkiler, kriz yönetimi, digital pazarlama, sosyal medya yönetimi gibi birçok konuda sağlık sektörüne özel, yoğun ve kapsamlı çalışmalar gerçekleştirdi.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Sanofi Grubu Türkiye çalışanları obeziteye karşı koştu
Sanofi çalışanları obeziteye karşı koştu

Sanofi Grubu Türkiye'den 67 kişi aileleriyle birlikte, 34. Vodafone İstanbul Avrasya Maratonu'na "obeziteyle mücadele" temasıyla katıldı.

Kapat