Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

Abdi İbrahim'den yeni reklam kampanyası 7 Kasım 2012, Çarşamba 17:47

Abdi İbrahim’den yeni reklam kampanyası

Abdi İbrahim‘in vitamin, mineral, omega-3 ve gıda takviyeleri alanındaki yeni markası YouPlus, Leo Burnett İstanbul’un hazırladığı lansman kampanyasıyla hayata merhaba dedi.

“Herkesin biraz desteğe ihtiyacı vardır.” sloganıyla yola çıkılan kampanyada markanın sunduğu destek, YouPlus kostümlü insanlar aracılığıyla somutlaştırılmış. Böylece insanların izlemekten keyif alacağı renkli ve neşeli bir film ortaya çıkmış. YouPlus kostümlü adamlar TV filminin yanında basılı işlerde, sosyal medya, outdoor ve event uygulamalarında da “destek” mesajıyla hep başroldeler.

Abdi İbrahim - YouPlus - Herkesin biraz desteğe ihtiyacı vardır

Leo Burnett İstanbul’dan İdil Akoğlu Ergülen, Güven Haktanır, Emrah Akay, İlker Dağlı, Erkan Kaya, Sezgin Rızaoğlu, Arca Ataerkil, Goncafem Başçelik, Almila Baltacıoğlu, Meltem Gençkırlı, Selin Suri Hafif , Özgün Özkalay, Kerem Sabuncu, Mert Soyal ve Didem Tosya’nın sorumluluk aldığı projenin prodüksiyonunu Spots üstlenmiş. Proje müzikleri ise Rahman Altın’a ait.

Hazırlanan reklam videosunu aşağıda bulabilirsiniz.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Yeryüzü Doktorları, Yemen'deydi
Yemen’de “Sağlık Baharı”

Yeryüzü Doktorları, Yemen'de aktif olarak çalıştığı 6 gün boyunca, başta çocuklar olmak üzere 44 ameliyat ve 176 hastanın muayenesini gerçekleştirdi.

Kapat