Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

16 Ekim 2012, Salı 13:26

Springer’in İstanbul ofisi açıldı

Dünyanın önde gelen bilimsel yayımcılık kuruluşlarından Springer’in İstanbul ofisi faaliyete geçti. Tüm dünyada altı binin üzerinde çalışanı bulunan Almanya merkezli firmanın 13 Eylül 2012 tarihinde resmi açılışını gerçekleştiren İstanbul ofisi; Springer Healthcare ve Springer STM departmanları ile bilimsel yayıncılık ve bilimsel destek faaliyetleri gerçekleştirecek.

Springer, ilaç sektöründeki bağlantılarını daha ileri taşımayı hedefleyen Springer Heathcare çalışanlarıyla tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de sağlık sektörü için tıp yayıncılığı ve medikal iletişim çözümleri konusunda akla ilk gelen firma olmayı hedefliyor. Springer tarafından yayımlanan duyuruda, firmanın Healthcare bölümü ile sağlık sektörüne güncel gelişmeleri ve paylaşımları yenilikçi bir formatta aktarırken, STM bölümü ile kamu ve özel sektöre, aktüel bilimsel enformasyonu ulaştırmayı amaç edindiği belirtiliyor.

Maslak Beybi Giz Plaza’da çalışmalarına başlayan Springer İstanbul ofisine 212-3356433 numaralı telefon ya da hicran.bolat@springer.com e-posta adresi aracılığı ile ulaşabilirsiniz.


SİZ DE YORUM YAPIN