Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

10 Kasım 2012, Cumartesi 20:13

Sosyal Medyada Yapılan Müthiş İşler / Vasat İşler – Scott Stratten

Digital Age Dergisinin 18 Ekim 2012’de düzenlediği, “Digital Age Summit 2012” konferansına konuşmacı olarak katılan, ABD’de bestseller olmuş UnMarketing kitabının yazarı, Scott Stratten’dan yeni bir kitap daha: “Sosyal Medyada Yapılan Müthiş İşler / Sosyal Medyada Yapılan Vasat İşler…”

İsminden de anlaşılacağı üzere size aslında bir değil iki kitap takdim ediyoruz. Önlü arkalı basılan bu kitabın bir tarafı işte başarılı olan çalışanlar ve yöneticilerin günümüzün en etkili medyalarından sosyal medya aracılığıyla ortaya çıkardıkları Müthiş İşler, diğer tarafında ise, sosyal medyayı yanlış, etkisiz ve gereksiz zamanlarda kullanan çalışan ve yöneticilerin ortaya çıkardıkları Vasat hatta zaman zaman Felaket İşler anlatılıyor.

Scott Stratten’ın UnMarketing adlı interaktif web sitesine gönderilen birbirinden farklı “iyi” ve “kötü” gerçek hikayelerin de yer verildiği kitapta yazar bu hikayeler ışığında, okuyucularına bazı işler nasıl müthiş hale getirilir bazılarıysa felaket, bunu gösteriyor.

Büyük iş modelleri ya da pazarlama hilelerini bir kenara bırakan yazar, küçük davranış modelleriyle olumlu yönde hareket eden, tepki veren, müşterisinin sorununa çözüm arayan markaların ortaya çıkardığı müthişlikleri ya da tam tersi davranarak ortaya çıkardıkları vasatları, esprili üslubu ve rahat anlatımıyla aktarıyor okuyucularına.

Scott Stratten;

“İster bir pizza satıcısı olun ister dünya çapında bir rock yıldızı ya da uluslar arası bir şirketin CEO’su, önemli olan açık bir pencerenin olmasıdır. Çünkü dışarıya yalnızca o pencerelerle açılabilir ve gerçeği görebilirsiniz.”

Satın almak için tıklayın.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Kalp Çarpar, Beyin Böler - Yankı Yazgan
Kalp Çarpar, Beyin Böler – Yankı Yazgan

Kendini, aklını ve duygularını daha iyi anlamak, hayatına bilinçle yön vermek isteyenlere...

Kapat