Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

Siemens Türkiye'ye yeni Sağlık Sektörü Lideri 12 Şubat 2013, Salı 10:08

Siemens Türkiye’ye yeni Sağlık Sektörü Lideri

Sağlık endüstrisinin dünyadaki en büyük tedarikçilerinden biri olan Siemens; Sağlık Ülke Liderliği pozisyonuna Şevket On’u atadı. 16 yıldır Siemens’in çeşitli birimlerinde çalışan On, bir süredir yürütmekte olduğu Görüntüleme ve Tedavi Sistemleri Birimi Ülke Liderliği görevine ise devam edecek.

Siemens’teki kariyerine, 1997 yılında başlayan On, hasta bakımına ilişkin tüm ürün ve çözümleri aynı çatı altında toplamış olan Siemens Sağlık’ta Ülke Liderliği pozisyonunda Türk sağlık sektörünün her alanında hizmet verecek.

Siemens Türkiye Sağlık Sektörü Lideri Şevket On1997 yılında Bilgisayar Sistemleri Mühendisi olarak Siemens’te işe başlayan Şevket On, 2000 yılında 2. Bölge Satış Sorumlusu oldu. 2003’te Moleküler Görüntüleme İş Birim Müdürü olan On, 2005’te Moleküler Görüntüleme Bölgesel İş Birim Müdürü ve Moleküler Görüntüleme Orta-Güney Avrupa, Orta-Doğu Avrupa İş Müdürü, 2008’de Pazarlama Müdürü, 2010’da Görüntüleme ve Tedavi Bölümü Ülke Sorumlusu oldu.

Bugüne kadar birçok ödüle layık görülen Şevket On, son olarak Siemens A.Ş. tarafından verilen, “Cockpit” projesi ile Başarılı Yönetilmiş İyi Uygulamalar, Referans ve Demo Merkez Modeli ile İşbirlikleri ve Tedarikçileri İlişkileri Yönetimi, “Life” konsepti ile Müşteri Odaklılık kategorilerinde ödül sahibi oldu.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Mutluluk Avantajı, Shawn Achor
Mutluluk Avantajı – Shawn Achor

Mutluluğunuza yatırım yapıp avantajını sağlayabilmeyi öğrenmek istiyorsanız...

Kapat