Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

6 Mayıs 2014, Salı 10:59

Sanofi Türkiye ve İsrail’den Sorumlu Uyum Direktörlüğüne atama

Burhan Destecioğlu, 1 Nisan 2014 tarihi itibariyle Sanofi’nin Türkiye ve İsrail’den Sorumlu Uyum Direktörü olarak atandı.

Burhan Destecioğlu yeni görevinde direkt olarak ITC Bölgesi Uyum Ofisi Başkan Yardımcısı Sameh Farag’a, dotted olarak da Türkiye Genel Müdürü Jacques Nathan’a raporlayacak. Kurumsal Uyum programıyla paralel etkili Ülke Uyum programının geliştirilmesi, uygulanması ve sürdürülmesini sağlamaktan sorumlu olacak olan Destecioğlu, iş birimlerine Uyum ile ilgili konularda proaktif olarak etkili taktiksel desteğin sağlanmasının yanı sıra, iş birimleri ile ortaklık yaparak Uyum konularının anlaşılmasını, kabul edilmesini ve uygulamasını sağlayacak.

Marmara Üniversitesi İktisat bölümü mezunu olan Burhan Destecioğlu, yüksek lisans programını  İstanbul Üniversitesi  İşletme Fakültesinde tamamladı.  Sanofi Türkiye’de, İç Kontrol Müdürü olarak görev yapmış, uygun kontrol sistemlerinin iş akış süreçlerinde geliştirilmesi ve uygulanması konusunda başarılı katkılar sağlamıştır. Destecioğlu ayrıca ilaç sektöründe iç kontrol ve denetim alanlarındaki derin tecrübesi ile yeni rolüne önemli katkılar sağlayacaktır.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Kürtaj sayısı 7 yılda 2,5 kat arttı

Sağlık Bakanlığı verilerine göre, 2005 yılında 30 bin 502 olan kürtaj vakası, 2012’de 78 bin 961’e çıktı. Geçen yılın ilk...

Kapat