Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

2 Eylül 2013, Pazartesi 11:49

Sanofi Grubu Türkiye’ye yeni satış direktörü

Mayıs 2013 itibariyle Ömer Köseoğlu’nun, Sanofi Grubu Türkiye Uzman Grup ve Birinci Basamak Tedavi Satış gruplarının Satış Direktörü olarak göreve başladığı bildirildi.

Ömer Köseoğlu, Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler fakültesi, Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik bölümünden mezun oldu. Sanofi Grubuna katılmadan önce kariyerine 1997-2000 yılları arasında Sanovel İlaç A.Ş. ‘de Tıbbı Tanıtım Sorumlusu olarak başladı. Köseoğlu, Sanofi Grubuna 2000 yılında Tıbbi Tanıtım Sorumlusu olarak katıldı. Köseoğlu sırasıyla Bölge Müdürlüğü, Proje Müdürlüğü, Ulusal Kilit Üniteler Müdürlüğü ve Satış Müdürlüğü görevlerinde yer aldı.

Mayıs 2013’ten bu yana Sanofi Grubu bünyesinde Onkoloji  & Hastane Satış Müdürü olarak çalışmakta olan Ömer Köseoğlu Mayıs 2013 ten itibaren Uzman Grup ve Birinci Basamak Tedavi Satış Gruplarının Satış Direktörlüğüne atanmıştır.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Fazla ağrı kesici baş ağrısı yapıyor

İngiltere’nin Ulusal Sağlık ve Klinik Mükemmeliyet Enstitüsü’nde (NICE) başkan vekili olan Profesör Gillian Leng, stres kaynaklı baş ağrısının geçmesi için alınan fazla...

Kapat