Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

24 Mayıs 2012, Perşembe 20:34

Sanofi Grubu internetteki yüzlerini yeniledi

Sanofi Grubu, yenilenen kurumsal imajıyla beraber internet sitelerini de yeniledi. Bu yaklaşım doğrultusunda yeni siteler şirket faaliyetleri hakkında detaylı bilgi verirken ürün portföyü ve tedavi alanları da güncel olarak sunuluyor.

2012 itibariyle kurumun stratejilerini yansıtacak şekilde yenilenen Sanofi Grubu’nun yeni logosu hasta odaklı yaklaşımı yansıtan “Umut Kuşu” figürü etrafındaki Yenilikçilik, Adaptasyon ve Büyüme sembolleri ile şekilleniyor.

Sanofi Grubu’nun yenilikçi kuruluşu Sanofi Türkiye de sanofi.com.tr adresinden yeni yüzüyle tüm paydaşlarına geniş bilgi aktarımı sağlamayı amaçlıyor. Sanofi internet sitesinde kardiyovasküler, tromboz, onkoloji, diyabet, metabolik hastalıklar, merkezi sinir sistemi hastalıkları ve iç hastalıkları alanında genel bilgilere birlikte, sağlık profesyonelleri için Sanofi’nin bu alanlara yönelik geliştirdiği ürünlere yer veriliyor. İnternet sitesinde ayrıca “Terimler Sözlüğü” sayfasında “Kardiyovasküler”, “Tromboz”, “Onkoloji”, “Diyabet” ve “Merkezi Sinir Sistemi” hakkındaki terimlerin açıklamaları paylaşılıyor. Sanofi‘nin yenilenen kurumsal kimliğinin temsili niteliği taşıyan sitede, kurumun sosyal sorumluluk projeleri ve Sanofi Grubu’nun dünya çağındaki Ar-Ge deneyimi hakkında da detaylı bilgiler aktarılıyor.

Sanofi Grubu internetteki yüzlerini yeniledi

Sanofi Grubu kuruluşlarından Zentiva da eşdeğer ilaçlarda kalite ve güvencenin altını çizen yeni kurumsal imajını yansıttığı yeni internet sitesi ile paydaşlarıyla buluşuyor. Gerçek incinin değeri ile özdeşleştirilen “Sanofi Güvencesinde Eşdeğer Ürünler” görsel anlatımı, zentiva.com.tr internet sitesinin temelini oluşturuyor. Sitede ürünler ve kurum hakkında detaylı bilginin yanı sıra kariyer olanaklarına da yer veriliyor.

Sanofi tarafından yayımlanan duyuruda, grup şirketlerinden Genzyme’ın da genzyme.com.tr adresli internet sitesinin, yeni kurum kültürü doğrultusunda yenilendiği ifade ediliyor.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Novartis çalışanları “Verimli Toplantı Haftası”nı kutladı

"Verimli toplantı, verimli mesai" temasıyla kutlanan hafta boyunca gerekleştirilen uygulama ve etkinliklerle çalışanlara verimli toplantının önemi ve ipuçları anlatıldı.

Kapat