Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

29 Kasım 2011, Salı 18:59

Sandoz internet sitesi yeni yüzüyle yayında

Eşdeğer ilaç pazarının öncü şirketi Sandoz, internet sitesinin içeriğini ve tasarımını yeniledi. sandoz.com.tr adresinden ziyaret edilebilen sitede, Sandoz kurum kimliğine uygun görseller, şirket ile ilgili kurumsal bilgiler ve ürün portföyü güncel bir şekilde derlenerek tüm kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Yeni internet sitesi ile Sandoz, kurumsal kimliğini ve marka imajını güçlendirmeyi hedeflerken aynı zamanda başta sağlık otoriteleri, doktorlar, eczacılar ve hastalar olmak üzere tüm hedef kitlelerine ulaşmayı amaçlıyor.

Sandoz’un hem global olarak tüm Dünya’daki, hem de yerel olarak Türkiye’deki faaliyetlerini tanıtan site modern tasarımı ve kullanıcı dostu ara menüleriyle dikkat çekiyor. Ayrıca, Sandoz tarihinin anlatıldığı interaktif tarihçe bölümünde şirketle ilgili bilgilere ve dünyada meydana gelen önemli olaylara tüm ilgi çekici yönleriyle yer veriliyor.

Sandoz Türkiye'nin yenilenen resmi internet sitesi

Yenilenen sandoz.com.tr adresli internet sitesinin ana sayfasında “Sandoz Hakkında”, “Ürünlerimiz”, “Kariyer”, “Sosyal Sorumluluk” gibi ana başlıklar yer alıyor. Bunların yanı sıra “Basın Odası” bölümünde ise Sandoz’un tüm basın bültenleri ziyaretçilerin ilgisine sunuluyor.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Actavis Türkiye, 2012’de 14 yeni ürün hedefliyor

Actavis Grubu'nun CEO'su Claudio Albrecht, 2012 yılında Türkiye'deki önceliklerinin onkoloji ürünleri olduğunu belirterek, bütün tedavi alanlarını kapsayacak 14 yeni ürünü...

Kapat