Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

10 Haziran 2014, Salı 15:01

Sandoz, hekimlere “Reflü Vakti” ile ulaşıyor

Sandoz, yeni bir web sitesi projesine imza attı. Reflü hastalığı konusunda geniş çapta hekime tek bir platform üzerinden ulaşmayı amaçlayan www.refluvakti.com, hastalık konusunda tartışma ve bilgilendirme programlarını içeriyor. Programlar her ay uzman isimlerin liderliğinde canlı olarak yayınlanıyor. Her ay belirlenen bir konuda, belirlenen bir moderatör eşliğinde hastalıkla ilgili önemli bilgiler tartışılıyor, yeni bilgiler aktarılıyor. Yayınlar daha sonra web sitesinde video olarak izlenebiliyor.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi oluşumu olan Ege TV işbirliğiyle yürütülen proje ile web sitesi üzerinden her ay yaklaşık 1400 hekime ulaşılıyor. Yalnızca sağlık mesleği mensubu ve Sandoz çalışanlarının giriş yapabildiği web sitesinde şimdiye kadar; Klasik GÖRH Olgusuna Yaklaşım, Faringolaringeal Reflu, Ortaya Karışık GÖRH, Özafagopulmoner Reflü, GÖRH İlaç Dışı Tedaviler, GÖRH Tani ve Tedavide Yapılan Hatalar, Reflüye Eşlik Eden Hastalıklar Diyabet Hipertansiyon, Reflü ve Psikiyatri ve Çocuklarda Reflü videoları yayınlandı.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Doktor için randevu almak kolay değil

Almanya'da hastaların doktor randevusu için çok uzun süre beklemek zorunda kalması gündemden düşmeyen bir konu. Frankfurter Allegemeine Zeitung (FAS) gazetesinin gerçekleştirdiği bir...

Kapat