Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

16 Mayıs 2011, Pazartesi 19:10

Sandoz çalışanları gönüllü projelerle toplumsal duyarlılıklarını ortaya koyuyor

Sandoz’un içinde bulunduğu topluma ve yaşadığı çevreye karşı sorumlu bir şirket olma taahhüdünü vurgulamak için organize ettiği Gönüllüler Günü; tüm çalışanların toplumsal bir amaç doğrultusunda gönüllü bir faaliyette bulunmasını teşvik ediyor ve her sene bu doğrultuda hazırlanan aktiviteler ile kutlanıyor. Dünya çapında tüm çalışanların kutladığı ve çeşitli etkinlikler ile kurumsal vatandaşlık ilkesinin ortaya konduğu bu çalışmaya Sandoz Türkiye 5 yıldan beri katılıyor. Önceki organizasyonlarda Sandoz Türkiye çalışanları, 2006-2010 yılları arasında Türkiye’nin farklı bölgelerinde bulunan yardıma muhtaç çocukların ihtiyaçlarını karşılayarak onlara yardım eli uzattılar ve kan bağışında bulunarak ülkemizin ihtiyacına destek olmaya çalıştılar.

Bu yıl ise 6.sı gerçekleştirilen Gönüllüler Günü’ne Sandoz Türkiye çalışanları 4 farklı proje ile katıldı. 3 fabrika ve Türkiye’nin 11 ayrı bölgesinde bulunan tüm çalışanların katılımını sağlamak amacıyla 4 farklı proje geliştirildi. Kan bağışı, yoksul çocuklar için oyuncak toplama kampanyası, lösemili çocuklara hediye desteği, çocuklarımızın gelişimine destek gibi projeler ile Sandoz çalışanları bu sene de bir kez daha içinde bulundukları topluma verdikleri önemi ve değeri gösterme fırsatını bulmuş oldular.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
El Bebek Gül Bebek Derneği’nden fotoğraf sergisi: “Sevgiyle Büyü Aceleci Bebek”

El Bebek Gül Bebek Derneği, Abbott Türkiye, Doğum Fotoğrafçısı Handan Hacıhaliloğlu ve Park Hyatt İstanbul-Maçka Palas'ın koşulsuz destekleri ile Park...

Kapat