Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

27 Mart 2009, Cuma 13:39

Sağlık sektöründe teknolojinin reçetesi yazılacak

Kurumsal yazılım uygulamaları alanında dünyada lider konumda olan SAP’nin sponsorluğunda ve SAP’nin Türkiye’deki çözüm ortağı Elsys’in ev sahipliğinde gerçekleştirilecek etkinlikte, ilaç, hastane ve eczacılık sektörlerini ortak paydada buluşturan bilgi teknolojileri (BT) ele alınacak. Sağlık sektörü için giderlerin azaltılması ve kalitenin yükseltilmesi yoluyla verimlilik artışı sağlayan BT yaklaşımlarının konuşulacağı etkinlik, 31 Mart 2009’da Conrad Otel’de gerçekleştirilecek.

İlaç ve sağlık sektörlerinin kaliteyi odağına alan, titizlik, hız ve entegrasyon gerektiren iş süreçlerinin nasıl daha kolay yönetilebileceğine ilişkin ipuçları, deneyimli konuşmacılar tarafından aktarılacak. İlaç ve sağlık sektörlerinde çok sayıdaki kurumsal yazılım projesinin mimarı olan Elsys’in ev sahipliğini yaptığı ve SAP’nin sponsor olduğu etkinlik kapsamında, kurumsal kaynak planlaması alanındaki yeni yaklaşımlar ve sektöre özel çözümler, bilişimden yararlanarak sağlık sektöründe maliyetlerin nasıl en aza indirilebileceği, üretimde tüm aşamaları doğrulatma zorunluluğunun hangi çözümlerle daha pratik kılınabileceği gibi sorulara yanıt aranacak.

 
Etkinlikte konuşmacı olarak katılacak olan Mustafa Nevzat İlaç ERP Proje Müdürü Özgür Ulutaş, bilişim yatırımıyla verimliliğini artırmış gerçek bir örnek olarak projenin başarı öyküsünü paylaşacak. Etkinlikte, ilaç ve sağlık sektöründe lojistik süreçler, ilaç ve eczacılıkta depo yönetimi, kurumsal performans analizleri gibi başlıklar ele alınarak, kurumsal yazılım alanında dünya çapında çözümler sunan SAP’nin İlaç Takip Sistemi, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) ve Hasta Takip Yönetimi çözümlerine değinilecek.
 
İlaç, sağlık ve eczacılık sektöründen tüm profesyonellerin katılımına açık olan etkinlik, 09.00-17.00 saatleri arasında sürecek. Ücretsiz katılım ve ayrıntılı bilgi için: 0216 410 40 34 veya banu.sezgin@elsys.com.tr

SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
PTMS IDEA hızla ilerliyor

Ajans, yılın ilk çeyreğinde girdiği üç konkurun ikisini kazandı.

Kapat