Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

6 Eylül 2013, Cuma 09:33

Sağlık Bakanlığı 2 bin 155 tabip ve eczacı ataması yapacak

Sağlık Bakanlığı’nın 2 bin 155 tabip ve eczacı ataması yapacağı açıklandı. Sağlık Bakanlığı’nın 2 bin 155 tabip ve eczacı ataması yapacağı açıklandı. Saglikaktuel’in haberine göre, Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşları ile diğer kamu kurum ve kuruluşlarının ihtiyaçları için, uzman tabip,tabip, diş tabibi ve eczacı kadrolarına yerleştirme işlemleri 27 Eylül 2013 Cuma günü noter tarafından bilgisayar ortamında kura ile yapılacak.

Kura başvuruları 04 Eylül-09 Eylül 2013 tarihleri arasında Personel Bilgi Sistemi (PBS) üzerinden yapılacak. Adaylar PBS üzerinden başvuru yaptıktan sonra, başvuru formunu imzalayıp notere onaylatarak, 12 Eylül 2013 tarihi mesai bitimine kadar “Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Genel Evrak Şubesi Mithat Paşa Cad.No:3 06434 Sıhhiye/ANKARA” adresinde olacak şekilde kargo şirketi veya APS ile göndermeleri ya da elden teslim etmeleri gerekiyor. İmzasız olan veya notere onaylatılmayan formlar kabul edilmeyecek.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Kalp atışları şifre olacak

Bilim insanları, dijital dünyadaki hesapları korumak için bugüne kadar düşünülen beyin dalgaları ve dijital parmak izi gibi girişimlerin ardından, 'kalp atışı' yöntemini geliştirdi. Artık,...

Kapat