Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

27 Kasım 2013, Çarşamba 11:14

Roche, tedarikçi gününde iş ortakları ile bir araya geldi

Sürdürülebilir kalkınma yolunda tedarikçileriyle ortak bir anlayışa sahip olma bilinciyle çalışmalarını sürdüren Roche,  26 Kasım günü, ikinci kez “Tedarikçi Günü” etkinliğine ev sahipliği yaptı.

Farklı sektörlerden yaklaşık 100 kadar tedarikçinin katılımıyla gerçekleşen yarım günlük etkinliğin bu yılki teması “İnsan Hakları” olarak belirlendi.

Roche Global Sürdürülebilirlik ve Uyum Müdürü Dr. Roland Kramme ve Roche Türkiye yöneticilerinin yanı sıra, Alternatif Yaşam Derneği  (AYDER) Başkanı Ercan Tutal’ın birer sunum yaptığı etkinlikte, Roche’un sürdürülebilirlik yaklaşımı kapsamındaki çalışmaları ve aldığı yol ile insan hakları kapsamındaki uygulamaları paylaşıldı.

Roche’un Tedarikçi Yaklaşımı

Roche için tedarikçileri en önemli iş ortaklarındandır. Tedarikçileri,  Roche’un rekabet üstünlüğünün sürdürülmesinde, maliyetlerinin azaltılmasında ve verimliliğinin iyileştirilmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Roche tedarikçilerini seçerken, Roche’un iş dinamizmine ve büyümesine katkıda bulunacak, hastaların hayat kalitesini artıracak yenilikçi ürün, hizmet ve fikirlere sahip olunmasına dikkat ve özen gösterir.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
“Tamamlayıcı ve Alternatif Tıp Uygulamaları” çalışması tamamlandı

Sağlık Hizmetleri Genel Müdürü Prof. Dr. İrfan Şencan, “Geleneksel Tamamlayıcı ve Alternatif Tıp Uygulamaları” hakkında hazırlanan mevzuat çalışmalarının tamamlandığını açıkladı....

Kapat