Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

17 Mayıs 2011, Salı 19:10

Roche, “İstanbul Corporate Games” organizasyonunda 2 altın madalya kazandı

İstanbul Corporate Games 2011 etkinliğine katılan Roche çalışanları, yarıştıkları branşlarda önemli derecelere sahip oldu. 2006 yılından beri pek çok şirketin katılımıyla gerçekleşen, çalışanların bireysel ve takım olarak yarışma imkanına sahip olduğu İstanbul Corporate Games’e katılım gösteren Roche çalışanları, her yıl olduğu gibi bu yıl da madalyalar kazandılar.

Bu yıl ki etkinlikte; Roche ekibinden Nilüfer Doyuran 30+ tenis tek bayanlarda, Nilüfer Doyuran ve Hakan Değirmenci ikilisi 39+ tenis çiftlerde ve “Roche +” takımı da 30+ futbol branşında Birincilik “Altın Madalya” ödüllerinin sahibi olarak Dünya Kurumsal Oyunları’nda yarışmaya hak kazandılar.

Roche İstanbul Corporate Games

Önceki dönemlerde Nilüfer Doyuran, Dünya Kurumsal Oyunları’nda 30+ tenis tek bayanlar kategorisinde 2007’de altın, 2008’de gümüş madalya kazandı. Nilüfer Doyuran aynı kategoride 2007 Avrupa Kurumsal Oyunları’nda da altın madalyayı elde etti. Diğer dallarda ise 2010 yılında Moskova’da gerçekleşen Dünya Kurumsal Oyunlarında Roche Türkiye Futbol Takımı dünya şampiyonu, Roche Bowling Takımı dünya ikincisi oldu.

Roche tarafından yapılan basın bildirisinde şirket çalışanlarının 2006 yılından bu yana Kurumsal oyunlarda toplam 11 altın, 15 gümüş, 9 bronz madalyanın sahibi olduğu belirtildi.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Bill Gates içinde bulunduğumuz on yılın “aşının on yılı” olmasını istiyor

Bill Gates, WHO yıllık toplantısında yaptığı konuşmasında yıl sonuna kadar beş veya altı yeni aşının kullanıma sunulacağını belirterek üreticilerden yeni...

Kapat