Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

12 Mart 2012, Pazartesi 18:10

PTMS’nin düzenlediği Spektrum Toplantıları 2012, 6-7 Haziran’da gerçekleşecek

Pharma Tailor Made Services (PTMS) tarafından düzenlenen Spektrum Toplantıları’nın ilki “Farklı Bakış Açıları ile İlaç Endüstrisi ve Eczane” temasıyla, 23 Kasım 2011’de Sheraton Maslak Hotel’de gerçekleştirilmiş, ilaç firmalarının ve eczacı birliklerinin yoğun ilgisiyle karşılanmıştı.

PTMS, bu yıl gerçekleştirilecek toplantının temasının “Tamamlayıcı Bakış Açıları ile İlaç Endüstrisi ve Eczane” olarak belirlendiğini duyurdu. Duyuruda, 6-7 Haziran 2012’de Farmasyon’un da katkıları ile Cevahir Hotel’de düzenlenecek olan etkinliğin yine tüm paydaşları bir araya getireceği belirtildi. İki gün boyunca devam edecek toplantıda ilaç sektörünün gündemindeki konuların yanı sıra, eczacıların da ilgisini çekecek, ufuklarını açacak ve mesleki konularda onları aydınlatacak birçok başlığın da yer alacağı ifade edildi.

Toplantı hakkında detaylı bilgi için 216-5506618 numaralı telefon ya da spektrum@ptms.com.tr e-posta adresi aracılığı ile PTMS’ye ulaşabilirsiniz.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Sanofi’ye yeni Pazarlama Müdürü

Neslihan Yüce, 1 Mart 2012 tarihi itibariyle Sanofi Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Genzyme firmasında Pazarlama Müdürü olarak göreve başladı.

Kapat