Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

7 Haziran 2011, Salı 17:30

Prof. Dr. Erkan Topuz, Universal Hastaneler Grubu’nun Tıbbi Onkoloji Direktörü oldu

Faaliyette olan 12 hastanesiyle Türkiye’nin lider sağlık kurumlarından olan Universal Hastaneler Grubu, onkoloji alanında Türkiye’nin başarılı isimlerinden Prof. Dr. Erkan Topuz’u bünyesine aldı. Universal Hastaneler Grubu’na ekibiyle birlikte geçen Prof. Topuz, 18 yılında yönetici olmak üzere 38 yıldır İstanbul Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü’nde görev yapmaktaydı. Prof. Topuz, Universal Hastaneler Grubu’nun Çamlıca ve İtalyan Hastaneleri’nde hizmet veriyor olacak.

Kanser tedavisinde, koruyucu beslenme, erken tanı, kanser merkezine danışarak tedavi olunması ve bağışıklık sisteminin güclendirilmesi olarak sıraladığı dört unsura önem veren Prof. Topuz ve ekibi, hastalarına kemoterapi ve radyoterapi gibi tedavilerin yanı sıra psikolojik ve beslenmeye yönelik danışmanlık da sunuyor. Özel tedavi yöntemleri ile kemoterapi sırasında ve sonrasında yaşanan saç dökülmesi ya da ağızda yaraların oluşması gibi yan etkileri minimuma indirmesi ile tanınan Prof. Topuz, organik beslenmeye de çok önem veriyor ve ideal beslenme yöntemlerini hastaları ile paylaşıyor.

Erkan Topuz ve Mahir Turan - Universal Hastaneler Grubu


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
“Kanserde Erken Tanı” kampanyası sonuçlandı

Türkiye Kanserle Savaş Vakfı'nın 30. yılı nedeniyle, Neolife Tıp Merkezi'nin katkıları ile yapılan 1000 kişilik "Kanserde Erken Tanı" kampanyası sonuçlandı.

Kapat