Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

16 Mayıs 2012, Çarşamba 19:24

Pharma Outsourcing Konferansı’nda bir ilk: mobil konferans uygulaması

İlaç firmaları günümüzde stratejik olarak üçüncü parti çözüm ortaklarıyla çalışma modelini giderek daha fazla tercih ediyorlar. İlaç firmalarındaki karar vericiler, en fazla geri döndürebilen ve firma performansının artışına en fazla katkı yapan doğru çözüm ortaklarına ulaşabilmeyi hedefliyorlar.

Novomed360 tarafından düzenlenecek olan Pharma Outsourcing Konferansı da bu ihtiyaca cevap vermeyi amaçlıyor. 4 Haziran 2012 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilecek olan Konferans’a, 100’e yakın ilaç ve sağlık sektörü profesyonelinin ve sektöre hizmet sunan firmaların katılımı bekleniyor.

Konferansa özel mobil uygulama

Pharma Outsourcing Konferansı, katılımcıların interaktif oturumlarda mobil cihazları üzerinden etkileşim sağlamalarına olanak sağlayacak mobil uygulaması ile de Türkiye’de bir ilke imza atıyor. Mobil cihazlar üzerinden internet tarayıcıları aracılığı ile ulaşılabilen çevrimiçi uygulama ile kullanıcılar interaktif etkinliklere kullandıkları platformdan bağımsız (iOS, Android, Symbian vs.) olarak ulaşabiliyorlar. Uygulama ile Konferans programının detaylarına ve çevrimiçi anketlere erişim sağlanabiliyor. Ayrıca, kullanıcı Konferans programında takip etmek istediği oturumları işaretleyerek kendi özel programını da düzenleyebiliyor.

Pharma Outsourcing Konferansı Mobil Uygulaması

Konferans için hazırlanan mobil uygulamaya eventmobi.com/pharmaoutsourcing adresinden ulaşabilirsiniz. Konferans ve katılım koşulları hakkında detaylı bilgiye 216-4223789 numaralı telefon ve info@novomed360.com adresi aracılığı ile ulaşabilirsiniz.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Multipl skleroz hastaları “MS Günü”nde bir araya geldi

Türkiye Multipl Skleroz (MS) Derneği, 23. Geleneksel MS Günü'nde; hastaları, hasta yakınlarını, hasta dostlarını ve konunun uzmanlarını bir araya getirdi.

Kapat