Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

7 Şubat 2014, Cuma 13:47

Pfizerli yöneticiler 20 Şubat’ta eğitim ve pazarlama yöntemlerini anlatacak

Pfizer’in ilaç sektörüne yetiştirdiği genç ve deneyimli yöneticiler arasında yer alan Gökhan Salmanoğlu ve Serra Kökten 20 Şubat 2014’te gerçekleşecek olan 8. Pharma Power Conference’da ilaç sektörüne alanlarında edindikleri bilgi ve tecrübelerini aktaracak. İlaç dünyasını bir araya getiren, sektörün ve sektör çalışanlarının gelişimine ve ilerlemesine önemli katkılar sağlayan Pharma Power Conference, kapsamlı içeriği, bilgilendirirken eğlendiren yapısı ve farklı etkinlikleri ile her yıl önemli sayıda katılımcıyı bir araya getirmeyi başarıyor.

20 Şubat 2014’te Sheraton İstanbul Maslak Hotel’de düzenlenecek 8. Pharma Power Conference’da önemli ilaç şirketlerinin yönetim kurulu başkanları, CEO’ları, genel müdürleri ile diğer yöneticiler ve otoritelerden oluşan seçkin konuşmacılar bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak. Yönetim, liderlik, pazarlama, satış ve kişisel gelişim alanlarından özenle seçilmiş konular ve uygulamalarla, ilaç dünyasında kalıcı izler bırakmanın yolları anlatılacak.

Pfizer EURIT (Emerging Markets Europe, Russia, India, Turkey) Çok Kanallı Pazarlama Lideri Gökhan Salmanoğlu Marmara Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Serdar Pirtini moderatörlüğünde gerçekleşecek “İlaç Pazarlamada Çok Kanallı Pazarlama (Multichannel Marketing) Stratejileri ve Yöntemleri” konulu oturumda konuşmacı olarak yer alacak. Pfizer Türkiye Kurumsal Eğitim ve Gelişim Müdürü Serra Kökten ise İskender Eser moderatörlüğünde gerçekleşecek “Organizasyonel Öğrenme ve Gelişim Yöntemleri” konulu oturuma katılarak ülkemizin önde gelen işverenlerinden Pfizer’in eğitim ve gelişim politikaları ile uygulamaları hakkında bilgiler verecek.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
“Jurnista 4 mg” ilacın kırmızı reçete kapsamına alınması hakkında

Türk Eczacıları Birliği'ne T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu'ndan gelen 28.01.2014 tarihli, 2014/4 sayılı Genelge ile, 29.05.1985 tarih...

Kapat