Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

25 Ocak 2012, Çarşamba 15:03

Pfizer çalışanlarının çektiği fotoğraflar toplantı odalarının duvarlarını süslüyor

Pfizer çalışanları Alanya, İskenderun, Aliağa, Asos, Ayvalık, Bodrum, Bursa, Cunda, Çeşme, Didim, Kuşadası, Ortaköy, Arnavutköy ve daha pek çok şehir ve beldede çektikleri fotoğraflarla bu beldelerin isimlerini alan toplantı odalarına hayat verdiler. Söz konusu beldelerde çektikleri manzara fotoğraflarından seçilenler, Pfizer Ortaköy binalarında bulunan ilgili toplantı odalarında ve Pfizer Türkiye ile Pfizer Kariyer Facebook sayfasında sergilenmeye başlandı. Fotoğrafların sahiplerinin isimleri de fotoğrafların yanında yer aldı. Böylece, Pfizer toplantı salonlarını yemyeşil ormanlardan masmavi denizlere kadar pek çok farklı manzara fotoğrafıyla güzelleştirmenin yanı sıra çeşitli İK hedeflerinin gerçekleşmesi de hedeflendi.

Çalışanların çektikleri fotoğrafların şirket odalarında kendi isimleriyle birlikte yer almasıyla çalışan bağlılığının ve motivasyonunun artırılması amaçlandı. Pfizer çalışanları böylece, hem bu güzel beldelerde yaşadıkları anılar hakkında sohbet etme fırsatı buldular hem de kendi ürettikleri bir çalışmanın pozitif bir şirket atmosferi ile bütünleştiğine tanık oldular. Proje, Pfizer Türkiye’nin çalışanların bireysel başarı ve faaliyetlerine daha fazla yer vermeyi amaçlayan İK stratejisine paralel olarak gerçekleştirildi.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Eczacılar 29 Ocak’ta Kadıköy mitinginde buluşuyor

Olağanüstü boyutlara ulaşan fiyat düşüşleri ve sürekli artan KKİ oranlarının eczane ekonomilerinde büyük bir yıkıma yol açtığını belirten İstanbul Eczacı...

Kapat