Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

30 Haziran 2011, Perşembe 13:22

Panasonic Türkiye, yeni tansiyon aletleri ile pazarda yerini aldı

Türkiye kişisel bakım ürünleri pazarına yeni giriş yapan Panasonic, iki farklı modelde sunduğu tansiyon aletleriyle sağlıklı bir yaşam arzulayan herkese hitap ediyor.

Panasonic’in Türkiye’de pratik ve en doğru şekilde nabız ve kan basıncını ölçmek isteyenler için üst koldan tansiyon ölçen modeli EW3106 ile bilekten tansiyon ölçen EW3006 modeli olmak üzere iki farklı modeli bulunuyor. Bilekten ölçüm yapılmasına imkan tanıyan EW3006 modelinin 90, bilekten ölçüm yapan EW3106 modelinin ise 42 ölçüm hafızası bulunuyor. Panasonic tansiyon aletleri tüm ölçümlerin ortalamasını alma imkanı da sunuyor.

Şişirerek ölçüm sistemine sahip Panasonic tansiyon aletleri, Precise Logic Teknolojisi ve Dijital Filtreleme Teknolojisi sayesinde tıbbi olarak doğruluğu kanıtlanmış, güvenilir ölçümler sunuyor. Osilometrik Ölçüm Teknolojisi de tansiyonun yanı sıra damar fonksiyonlarının ölçülmesine de imkân tanıyor.

Panasonic tansiyon aletlerinin hipertansiyon uyarı özelliğinin yanı sıra düzensiz nabız atışı saptama özelliği de bulunuyor. 3 satır geniş ekranlı Panasonic tansiyon aletlerinin büyük göstergeleri, ileri yaştaki hastalar tarafından rahatlıkla okunabiliyor.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Sağlık Bakanlığı “Torvaxal”in 10, 20 ve 40 mg tablet formlarının tüm serilerini geri çekti

İEGM resmi web sitesinde yayınladığı bir duyuru ile "Torvaxal 10mg, 20mg, 40mg Film Tablet" adlı ürünlerin tüm serileri için geri...

Kapat