Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

Novartis Tüketici Sağlığı Türkiye ve İsrail'e yeni Başkan 21 Ocak 2014, Salı 13:53

Novartis’in sanal hastaneleri artık daha hızlı ve pratik

Novartis’in, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hayata geçirdiği Metabolizma Hastanesi ve Solunum Hastanesi projeleri yepyeni yüzleri ile hekimlerle buluştu. Solunum Hastanesi ve Metabolizma Hastanesi projeleri hekimlerin mesleki gelişimine katkı sağlarken diğer meslektaşları ile de iletişime geçmelerine imkan tanıyacak.

Novartis’in, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hayata geçirdiği Metabolizma Hastanesi ve Solunum Hastanesi projelerihekimlerin yepyeni bir ortamda farklı bir deneyimle hem mesleki gelişimine katkı sağlıyor, hem de meslektaşları ve alanında uzman hekimlerle iletişime geçmelerini amaçlayarak hızlı, pratik ve kolay ulaşılabilir bir içerik sunuyor.

İlk olarak 2011 yılında Solunum Hastanesi ile başlayan proje, 2012 yılında Metabolizma Hastanesi ile devam etti. İnteraktif bir platform olan hastaneler sürekli güncellenen bilimsel içeriği ile alanında uzman fikir liderlerinden sunumlar, vakalar üzerinden poliklinik deneyimler, kongre ve toplantılardan canlı yayınlar, çeşitli dergi ve kılavuzlara bir tıkla erişim gibi solunum, diyabet, kardiyoloji ve metabolizma alanlarında çeşitli bilgi, eğitim ve imkan sunuyor.

Yepyeni yüzü ve güncel içerikleriyle daha hızlı, pratik ve erişilmesi kolay hale gelenplatformlara,www.metabolizmahastanesi.com ve www.solunumhastanesi.com adreslerinin yanı sıra IOS ve Android işletim sistemi tabanlı cihazlardan da ulaşılabiliyor.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Giyilebilir sağlık teknolojileri kalp krizini haber veriyor

ABD'nin Las Vegas kentinde düzenlenen CES (Consumer Electronics Show) 2014 Fuarı'nda dikkat çeken teknolojilerin başında giyilebilir bilgisayarlar ve sağlıklı yaşam...

Kapat