Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

5 Eylül 2011, Pazartesi 14:51

Novartis Türkiye’de atama

Uzun yıllardır sağlık sektöründe çeşitli görevlerde bulunan Doç. Dr. Barbaros Durgun Novartis Onkoloji Pazar Erişim ve Resmi İlişkiler Direktörlüğü görevine getirildi.

1986 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan Durgun, 1995 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim dalında doçent oldu. 2003 yılında Novartis Onkoloji’de medikal müdür olarak çalışmaya başlayan Durgun, 2006 yılında Novartis’te kardiyovasküler ilaçlardan sorumlu grup medikal müdürlüğü görevini üstlendi. Daha sonra Eczacıbaşı-Baxter’da medikal direktör olarak çalışan Durgun 2008 yılında tekrar Novartis Onkoloji’ye geçerek burada da medikal direktörlük görevine devam etti. 2010 yılında Novartis Türkiye ilaç bölümü ürün erişim müdürü pozisyonunda çalışan Durgun, 2011 Ağustos ayı itibariyle Novartis Onkoloji’de Pazara Erişim ve Resmi İlişkiler Direktörü pozisyonuna atandı.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni bir analizin sonuçlarına göre D vitamini kolorektal kanser riskini düşürüyor

18 farklı çalışmanın sonuçlarının incelendiği meta-analizine göre, yüksek D vitamini alımı ve kandaki aktif D vitamininin yüksek düzeyleri kolon ve...

Kapat