Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

Türkiye'nin en beğenilen ilaç şirketi: Novartis 13 Mayıs 2013, Pazartesi 15:04

Novartis Türkiye pazara erişim ve dış ilişkiler direktörlüğü’ne yeni atama

Novartis Türkiye Pazara Erişim ve Dış İlişkiler Direktörlüğü görevine Dr. Abdülkadir Keskinaslan atandı. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Dr. Abdülkadir Keskinaslan, MBA eğitimini Yeditepe Üniversitesi’nde tamamladı. Harvard Üniversitesi’nde Kamu Sağlığı bölümünde master yapan Dr. Keskinaslan, aynı zamanda Washington Üniversitesi Eczacılık Bölümünde yardımcı doçent olarak görev yapıyor.

Abdulkadir Keskinaslan3

2005 yılında Novartis’e İsviçre’de CVM Bölümü’nden Sorumlu Kıdemli Sağlık Ekonomisi Müdürü olarak katılan Dr. Keskinaslan, 2008 – 2012 yılları arasında Asya Bölgesi Pazar Fiyatlandırma Direktörü  olarak görev yaptı. Sonrasında Cin, Asya, Ortadogu ve Afrika Bölgesi Pazar Fiyatlandırma Direktörlüğü görevine atandı.

1 Mayıs 2013 tarihi itibariyle Novartis Türkiye Pazara Erişim & Dış İlişkiler Direktörlüğü görevine getirilenAbdülkadir Keskinaslan, mevcut görevine ek olarak, Washington Üniversitesi (ABD), Arap Akademisi (Mısır) ve Endonezya Üniversitesi’nde devam eden Sağlık Ekonomisi ve Sağlık Politikadiploma programlarına liderlik ediyor.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Ağrı kesiciler reçeteyle alınacak

Tüm Eczacı İşverenler Sendikası (TEİS), yeni bir karar ile ağrı kesiciler, öksürük şuruplarının bile artık reçeteli satılacağını açıkladı. Saydan, "Bu eczacıyı...

Kapat