Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

Türkiye'nin en beğenilen ilaç şirketi: Novartis 6 Kasım 2013, Çarşamba 15:14

Novartis Türkiye, Global İnsan Kaynakları Ödülleri’nde 2 ödüle layık görüldü

Novartis Türkiye İnsan Kaynakları ekibi,140 ülkede faaliyet gösteren Novartis Grup şirketleri arasında düzenlenen Global İnsan Kaynakları Ödülleri’nde, 8 ödülden 2’sini alarak büyük bir başarıya imza attı.

Novartis Grup şirketleri (Novartis, Sandoz, Alcon) arasında düzenlenen Global Novartis İnsan Kaynakları Ödülleri bu yıl Ekim ayındaİsviçre Basel’degerçekleştirildi. Novartis İK Dünya Başkanı Juergen Brokatzky-Geiger’in ev sahipliğinde yapılan ödül töreni, tüm Novartis Grup şirketlerindeninsan kaynakları yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşti. Novartis Türkiye İK ekibi, ödül töreninde verilen 8 ödülden 2’sine layık görüldü.

“Çeşitlilik ve Dahil Etme” başlığında, rekabetçi iş ortamında çalışanların en üst seviyede dahiliyeti ile iş-özel yaşam entegrasyonunun sağlanmasının amaçlandığı çalışmalar ile ödüle layık görülen Novartis Türkiye,  “İnovasyon” alanında ise “MS Hasta Programı” çerçevesinde yürüttüğü MS’li bireylerin iş hayatına kazandırılması odaklı uygulama ileödül aldı.Bu proje içinde MS’li bireylerin iş bulma, mevcut işlerini koruyabilme, CV hazırlama ve etkin iş görüşmeleri yapmalarına yönelik eğitimler sağlanması alanlarında yürütülen çalışmalaryer aldı.

Novartis Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Dr. Senay Kızılkaya konuyla ilgili olarak “Bu başarıyı tüm insan kaynakları ekibimizin değerli çalışmaları ve diğer bölümlerimizle yakın iş birliği sonucunda elde ettik. Novartis Türkiye olarak yürüttüğümüz projelerin bu denli önemli ödüllerle taçlandırılması bizi son derece gururlandırıyor ve gelecekteki çalışmalarımız için teşvik ediyor. Firmamızın ‘’Çeşitlilik ve Dahil Etme’’ile‘’İnovasyon’’ alanlarında sağladığı bu başarılar Novartis Türkiye ekibinin 140 ülkede 133.000 çalışanı ile faaliyet gösteren Novartis şirketler grubu içinde ne kadar güçlü ve değerli olduğunu bir kez daha gösteriyor“ şeklinde konuştu.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Türkiye’de 30 bine yakın kişi organ bekliyor

Ülkemizde organ bekleme listelerinde hasta sayıları giderek artarken, yapılan organ bağışları ihtiyacı karşılamakta yetersiz kalıyor. 3-9 Kasım Organ Bağışı haftası...

Kapat