Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

Novartis Tüketici Sağlığı Türkiye ve İsrail'e yeni Başkan 27 Mart 2014, Perşembe 13:34

Novartis mobil uygulamalarına bir yenisini ekledi

Novartis’ e ilişkin en güncel kurumsal bilgilerin yer aldığı kurumsal broşür artık mobil ortamda. Türkiye’nin ilk interaktif ve dokunma deneyimli tablet uygulaması olan e-broşür ile “Dünyada ve Türkiye’de Novartis”, “Novartis Sosyal Sorumluluk Anlayışı” ve “Novartis İş Alanları” ana başlıklarıyla şirkete dair bilgiler kullanıcılara sunuluyor.

Novartis ile ilgili güncel ve önemli bilgilerin yer aldığı kurumsal e-broşüre artık tablet üzerinden ulaşılabiliyor. “Dünyada ve Türkiye’de Novartis”, “Novartis Sosyal Sorumluluk Anlayışı” ve “Novartis İş Alanları” ana başlıklarından oluşan uygulamada Novartis’in faaliyet alanları, aldığı ödül ve başarılar, ürün ve hizmetleri ile ilgili detaylar ve Novartis Vakfı ile ilgili bilgiler, çeşitli film ve görseller ile aktarılıyor. Broşürde ayrıca Novartis tarafından gerçekleştirilen projeler de detaylı olarak aktarılıyor.

AppStore ve Google Play’den indirilebilen e-broşür, Türkiye’nin ilk interaktif ve dokunma deneyimli tablet uygulaması olma özelliği taşıyor. Novartis daha önce mobil uygulamalar alanında ilaç sektörünün ilk ipad dergisi olan Novartis Imag’i hayata geçirmişti.

 

iTunes: https://itunes.apple.com/us/app/novartis-turkiye/id781408791?ls=1&mt=8

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Novartis.NovartisTurkiye

Web: http://adobe.ly/1ff97BZ


SİZ DE YORUM YAPIN