Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

Türkiye'nin en beğenilen ilaç şirketi: Novartis 29 Ocak 2014, Çarşamba 13:23

Novartis MIRROR projesine ödül

Novartis Türkiye’nin oluşturduğu performans raporlama platformu “MIRROR”, ABD’li pazar araştırma ve analiz şirketi International Data Corporation’un Türkiye ofisi tarafından yapılan “Mobil İş Zekası” yarışmasında sağlık kategorisinde birincilik ödülü aldı.

Novartis Türkiye tarafından performans değerlendirmesi  ve raporlaması amacıyla oluşturulan online platform “MIRROR”,  ABD’li bilgi teknolojileri ve telekomünikasyon sektörü pazar araştırma ve analiz şirketi International Data Corporation’un (Uluslararası Veri Şirketi) Türkiye ofisi tarafından yapılan “Mobil İş Zekası” yarışmasında sağlık kategorisinde birincilik ödülü aldı.

Daha önce geleneksel yöntemlerle, liste ve uzun raporlar hazırlanarak yürütülen bu süreç MIRROR ile çok daha verimli bir hale getirildi. Tamamen iPAD üzerinde çalışılan MIRROR uygulaması sayesinde tüm raporlar otomatik olarak çok daha kısa sürelerde hazırlanabiliyor ve ekiplertüm analizlere tek bir platformdan  ulaşabiliyor. Ay boyunca uygulamaya indirilen raporların sadece bir tuşlamayla saniyeler içinde erişilebilir olması büyük bir zaman tasarrufu da sağlıyor.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Enbrel MyClic Pen adlı ilacın geri çekme işlemi hakkında

Türk Eczacıları Birliği'ne  Pfizer İlaçları'dan gelen 20.01.2014 tarihli yazı ile adı geçen firmanın ruhsatına sahip olduğu "Enbrel MyClic Pen 50 mg...

Kapat