Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

Nasıl Zengin Olamadım - Hakan Okay, Kapital Medya 2 Ocak 2013, Çarşamba 17:27

Nasıl Zengin Olamadım – Hakan Okay

Prof. Dr. Aypar Uslu, Marmara Üniversitesi, Öğretim Üyesi;

“Yazarın hataları analiz etme, yorumlama ve sonuçlara yansıtma anlayışı anlamına gelen hata kültürü gibi önemli akademik bir kavramı merkezine koyduğu eseri, alışılagelmiş başarı öykülerinden farklı bir noktada duruyor. Başarıya ulaşmada hata kültürünün rolünü kendi hayat hikayesi üzerinden mizahi bir dille ele alan Hakan Okay, çalışmasında özgün bir anlayış ve vizyon sunuyor. Bu kitap farklı anlatım tarzı ve içeriği ile hata ve başarı kavramlarına bakışınızı değiştirecek.”

Prof. Dr. Serdar Pirtini, Marmara Üniversitesi, Öğretim Üyesi;

“Bugüne kadar yayın dünyasına kazandırdığı kitaplarının yanı sıra, öğrencilerimiz için çok yararlı olan söyleşi ve konferanslarıyla da pazarlama dünyasına zenginlik kattığına inandığım değerli dostum Hakan Okay’ı oldukça çekici ve keyifle okunan yeni kitabı için kutluyor, nice yayınlar diliyorum.”

Yrd. Doç. Dr. Özlen Onurlu, Marmara Üniversitesi, Öğretim Üyesi;

“Hakan Okay bu eserinde iş hayatındaki başarı dolu deneyimlerini okurlarıyla içtenlikle paylaşıyor. Yazarın kendine özgü, esprili anlatımı kitaba akıcı bir üslup kazandırıyor. Nasıl Zengin Olamadım hem pazarlama alanında eğitim gören ve ileride bu alanda çalışmak isteyen öğrencilere, hem de pazarlama yöneticilerine yol gösterici nitelikte olacaktır. Sevgili dostumu içtenlikle tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.”

Dr. Selçuk Tuzcuoğlu, Bahçeşehir Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdür Yrdımcısı;

“Değerli dostum iyi ki zengin olamamış. Yoksa böyle keyifli bir anı kitabını okumaktan mahrum kalacaktık. Satış ve pazarlamayı anlatan bunca asık suratlı kitaptan sonra, Hakan Okay’ın üçüncü eseri, kitap rafları arasındaki bir vaha gibi…”

Satın almak için tıklayın.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Ferring İlaç mobil tanıtıma geçti
Ferring İlaç mobil tanıtıma geçti

Ferring İlaç Üro-Gastro Birimi 15-16 Aralık tarihlerinde İstanbul'da düzenlenen lansman toplantısı ile doktor tanıtımında tablet kullanımına geçti.

Kapat