Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

5 Haziran 2012, Salı 14:31

Medisana, CeBIT 2012’de IT-İnovasyon ödülü kazandı

Müşterilerine maksimum güveni verebilmek amacıyla tüm ürünlerinde minimum 3 yıldan 10 yıla kadar garanti veren Medisana‘nın IPhone, Ipod Touch ve Ipad’le entegre çalışan Vitadock Mobil Sağlık Ürünleri, kişisel sağlık ölçüm alanında yenilikçi teknolojisiyle E-Sağlık kategorisinde birincilik ödülü aldı.

GoldMaster olarak, kişisel sağlıkta sürekli yenilikçi ve yaşam kalitesini artıran projelerin içinde yer almayı, temel sorumlulukları arasında gördüklerini hatırlatan Medisana Grup Direktörü Mesut Kılıç,

“GoldMaster artık klasik bir ev elektroniği satan bir şirket olmanın ötesinde, Türkiye’de ve dünyada pek çok ilke imza atan lider bir teknoloji şirketi haline geldi. Distribütörlüğünü yaptığımız Medisana’nın Mobil sağlık uygulamaları ise, topluma verdiğimiz önem doğrultusunda öncelikli ürün geliştirme alanlarımız içerisinde yer alıyor. GoldMaster olarak ‘Mobil Sağlık’ konusunda kendi bünyemizde yaptığımız çalışmalarla da iddialıyız. Bu konuda da Türkiye’de lider firma olmaya devam edeceğiz.”

dedi.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Farmasyon’dan yeni glukometre

Kan şekeri takibi yapmak isteyen herkesin kullanabileceği Lifechek Kan Şekeri Ölçüm Cihazı, birçok özelliğiyle hastalara kullanım kolaylığı sağlıyor.

Kapat