Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

4 Haziran 2013, Salı 16:49

“Learning! 100 Award” Roche’un

Dünyada başarılı ilk 100 eğitim organizasyonu 2013” listesine giren Roche İlaç’a EEMEA Eğitim Merkezi, “Learning! 100 Award”  ödülü verildi. E-Learning Media Group tarafından her yıl dağıtılan ödül, öğrenme ve gelişmede en iyi performans gösteren 60 uluslararası kurumsal ve 40 devlet organizasyonuna veriliyor.

Roche İlaç EEMEA Eğitim Merkezi Direktörü Belgin Boydak, ödül ile ilgili şunları söyledi: “Geçen yıl dünyada Google, Philips, IBM, Xerox gibi şirketlerin olduğu bir listede bu yıl Roche olarak yer almak bizi gururlandırdı. Daha önce Accrediting Alliance’dan aldığımız bir onay belgemiz var, o da dünya standartlarında olduğumuzu kanıtlıyordu. Şimdi bu “ödül” ile de değer kattığımızı belgelemiş oluyoruz. Roche, alanında dünya devi bir şirket, hastaların yaşamlarını uzatan, hayat kalitelerini arttıran ürünleri var. Ürünleriyle topluma sağlık hizmeti veriyor. Bizim eğitimlerimiz de şirketin kendi çalışanlarına verdiği bir hizmet. Çalışanlar ve yöneticiler ne kadar donanımlı olurlarsa şirket de topluma o kadar iyi hizmet edecektir. Bu bilinçte ve düzeyde olduğumuzu bu ödül göstermiş oldu, mutluyuz.”


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Avastin, serviks kanserinde ömrü uzatıyor

Yapılan son klinik çalışmalarda Roche’un Avastin(bevacizumab) adlı ilacının kemoterapi sırasında kullanılmasıyla ileri evre serviks kanseri (rahim ağzı kanseri) olan kadınların...

Kapat