Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

Kızılay'dan Twitter kampanyası 9 Mayıs 2013, Perşembe 10:07

Kızılay, #kızılaybenimdir diyen herkesi desteğe çağırıyor

Türk Kızılayı, #kızılaybenimdir diyen herkesi Twitter kampanyasıyla bir araya getiriyor. Dünyanın en geniş insani yardım ağını oluşturan ve bünyesinde yer alan gönüllüleri ile dünyanın en büyük gönüllü gücüne sahip olan Kızılay Kızılhaç Hareketi, tüm dünyadaki Kızılay ve Kızılhaç derneklerinin ihtiyaç sahibi insanlara yardım eli uzatmakta gösterdiği çabaları her yıl 8 Mayıs’ta bir kez daha hatırlatıyor.

Türk Kızılayı tarafından gerçekleştirilen tüm faaliyetlerin, toplumun her kesiminden insana doğru şekilde aktarılması amacıyla dijital dünyadaki çalışmalarına da hızla devam eden Türk Kızılayı, 8 Mayıs Dünya Kızılay Kızılhaç gününde yeni bir kampanyayı hayata geçiriyor.

www.kizilaybenimdir.com adresi üzerinden gerçekleştirilecek ve bir ay boyunca devam edecek olan kampanyada, katılımcıların #kızılaybenimdir hashtag’i ile Twitter’a gönderdikleri her mesaj, sitedeki Türk Kızılayı hilali içerisinde yerini alacak. Kullanıcılar, hem kendilerine hem de diğer kişilere ait “Kızılay Benimdir” içerikli paylaşımları site üzerinden anlık olarak takip edebilecek.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Hastalar artık parmak izinden de tanınacak

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile sözleşmeli ve protokollü tüm özel ve üniversite hastanelerinde, 1 Eylül'den itibaren uygulanacak Biyometrik Kimlik Doğrulama...

Kapat