Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

11 Nisan 2012, Çarşamba 16:28

Kiehl’s ve Koruncuk Vakfı’nın “İçimdeki Çocuk” projesi için 13 ünlü isim bir araya geldi

Bu yıl kuruluşunun 160. yılını kutlayan Kiehl’s, tüm dünyada sosyal projelerini Çocuk, HIV/AIDS ve Çevre başlıkları altında topluyor. Bugüne kadar yüzlerce proje gerçekleştiren firma, 2012 yılında tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de ilk kez özel bir proje ile çocuklara yardım eli uzatıyor.

Kiehl’s in “İçimdeki Çocuk” projesinde 13 ünlü isim bir araya geldi. Projeye destek veren Deniz Akkaya, Sibel Arna, Ceyla Aysal, Tuvana Büyükçınar, Aslı Ekşioğlu, Tansa Mermerci Ekşioğlu, Harika Güral, Işın Görmüş, Michele Kafar Gültan, Ebru Şallı, Ece Şirin, Yalın ve Selçuk Yöntem, hem yaratıcılıklarını sergileyerek tasarımlarını paylaştı hem de içlerindeki çocuğu ortaya çıkaran masal kahramanları olarak kamera karşısına geçti. Ünlüler, “Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı” bünyesindeki “Koruncuklar” için, Kiehl’s Ultra Facial Cream ambalajları üzerine içlerindeki çocuğu çizdiler.

Kiehl’s, yaptığı basın duyurusuyla, firmanın Ultra Facial Cream adlı ürününün Mayıs ayında satışa sunulacağı bildirildi. Duyuruda, ünlülerin imzasını taşıyan bu ürünlerin satışıyla elde edilecek olan gelirin büyük bir kısmının Koruncuk Vakfına bağışlanacağı ifade edildi.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Eczacılara göre meclise sunulan “Eczacılık Kanunu” mevcut haliyle yeterli değil

TEİS Genel Başkanı Ecz. Nurten Saydan, meclise sunulan teklifte bazı maddeleri olumlu bulurken, bazı maddelerinse meslek adına yarardan çok zarar...

Kapat