Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

25 Nisan 2014, Cuma 13:56

Janssen, hekimler için iConnect sistemini hayata geçirdi

Janssen, daha verimli çalışmayı, paydaş odaklı çözümler üretmeyi sağlayacak, sosyal, hızlı, istenilen anda ulaşılabilinen, kullanımı kolay ve basit bir platform olan iConnect sistemini hayata geçirdi.

Dünyanın en büyük kurumsal bulut tabanlı yazılım üreticisi salesforce.com’un CRM ürünü olan ve Janssen’in ihtiyaçlarına göre adapte edilen sistem ile kullanıcılar, işlemlerini hızlı ve basit bir şekilde tamamlayarak iş verimliliklerini arttırıyor.

Birçok faydayı beraberinde getiren iConnect platformu, 360 derece paydaş anlayışını hakim kılmasıyla şirketin paydaşları ile gerçekleştirdiği tüm etkileşimleri tek ekranda takip edebilmesini sağlıyor. Ayrıca sistem Janssen için, bu veriler ışığında hızla aksiyon belirleyip, uygulayıp, yine aynı hızla sonuçlarını takip edebileceği bir fırsat oluşturuyor. Özellikle satış ekipleri için, sistemin mobil olması, kullanımının kolay olması ve hızlı olması en büyük avantaj olarak görülüyor.

iConnect ile birlikte şirket bünyesinde çalışanların hayatına tıpkı Facebook gibi hızla iletişim kurabilecekleri “Chatter “ kavramı giriyor. Chatter şirket içi iletişim kanallarını güçlendirirken aynı zamanda, paydaşlara ulaşma ve etkileşimi pekiştirme imkanı da sunuyor.

iConnect, Janssen’in çalıştığı tüm paydaşları ile takım olarak tek bir sesle ile ekibin yaklaşımını yansıtırken aynı zamanda saha ve merkez ekibinin paydaşları ile etkileşimlerinin, kilit ünite planlarının, iş planlarının, paydaş taleplerinin girildiği, paydaş memnuniyetinin düzenli ölçümlendiği ve tüm çalışanların birbirleriyle hızla iletişim kurmalarını sağlayan bir CRM platformu olarak dikkat çekiyor. Basit, sosyal ve hızlı bir sistem olan iConnect’e, tüm Janssen çalışanları her yerden erişebildikleri gibi, mobil cihazlarla da sisteme istedikleri an bağlanıp bilgi paylaşabiliyorlar.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Aspirin kolon kanserini önlüyor

ABD’deki Harvard Üniversitesi’nde 127 bin 865 kişi üzerinde yürütülen araştırmalarda, ağrı kesici olarak bilinen Aspirin’in bazı özel genler taşıyan kişilerde...

Kapat