Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

3 Mart 2009, Salı 18:58

Janssen Cilag Türkiye’deki 10’uncu yılını kutluyor

Sağlık hizmetleri alanında dünyanın en büyük kuruluşlarından olan ve 120 yıllık bir geçmişe sahip Johnson&Johnson’ın ilaç şirketi Janssen Cilag, Türkiye’deki 10. faaliyet yılını kutluyor. Özellikle merkezi sinir sistemi alanında lider tedavileri bulunan Janssen Cilag, bugün Türkiye’de çeşitli terapötik alanlardaki 9 ürününü hastalara en hızlı ve kolay şekilde ulaştırma önceliği ile çalışıyor.

Janssen Cilag Türkiye Genel Müdürü Ayşe Çetinel, 10. yıl vesilesiyle yaptığı açıklamada, “10 yıldır Türkiye’de faaliyet göstermekten ve yatırımlarımıza aralıksız devam etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Global anlamda 2007 yılında Ar-Ge çalışmaları için 7.2 milyar dolar yatırım gerçekleştirdik. Bu yatırımın 1 milyon doları ise Türkiye’de gerçekleşti. Ayrıca, önümüzdeki 5 yıl içinde yaklaşık 20 yenilikçi tedavi alternatifini daha tıp dünyasının hizmetine sunmaya hazırlanıyoruz” dedi.
 


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Meyveli nikotin sakızı artık eczanelerde

Johnson & Johnson'ın sigara bırakma alanında dünyada lider konumdaki markası Nicorette®'in meyveli nikotin sakızı formu Türkiye'de piyasaya sunuldu.

Kapat