Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

2 Kasım 2011, Çarşamba 19:10

İmuneksPlus ve İmuneksQ10 doktor ve eczacıların hizmetinde

Bağışıklık desteği olarak Türkiye’de Mustafa Nevzat İlaç güvencesi ile akla gelen ilk markalardan biri olan İmuneks® kendi marka ailesini oluşturuyor. Marka ailesine yeni katılan İmuneksPlus® ve İmuneksQ10® bağışıklık besin desteği olarak doktor ve eczacıların hizmetine sunuldu.

İmuneksPlus® “Plus Bağışıklık” sloganı ile enfeksiyonlardan korunma ve iyileşme sürecine yardımcı kullanım alanı ile önerildi. 10 mg β-glukan 1,3/1,6 içeren İmuneks®‘den farklı olarak İmuneksPlus®, 20 mg β-glukan 1,3/1,6 ve en az 55 mg Naturel C Vitamini içeriği ile yetişkinlere yönelik doğal bir bağışıklık besin desteği olarak tanıtıldı. İçeriğindeki Naturel C Vitamini’nin acelora ve kuşburnu ekstreleri tozu kaynaklı olduğu belirtilerek Naturel C Vitamini’nin absorbsiyonunun ve biyoyararlanımının sentetik C vitamininden daha iyi olduğunun klinik çalışmalarla ispatlandığın dikkat çekildi.

İmuneksQ10®, “Enerjinizi Artırın” sloganı ile anti-aging, antioksidan olarak, enerji üretimini ve performansı artırıcı temel kullanım alanlarıyla tanıtıldı. İçeriğinde 20 mg β-glukan 1,3/1,6 ve 200 mg koenzim Q10 bulunduran İmuneksQ10® Türkiye’deki ilk ve tek β-glukan takviyeli koenzim Q10 olarak ön plana çıkıyor.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Kazakistan’ın “kalbi” Türk hekimlerine emanet

Kazakistan'ın Almatı şehrinde şube açan Sema Hastanesi'ne kalp ameliyatı için başvuran 3 bin 500 kişi, Türk hekimlerinden çareyi arıyor.

Kapat