Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

1 Şubat 2012, Çarşamba 20:11

İlaç Takip Sistemi Twitter’da!

Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü (İEGM) internet sitesinde yer verilen bir duyuru ile artık İlaç Takip Sistemi’ndeki (İTS) duyuruların Twitter ve RSS aracılığı ile takip edilebileceği bilirildi.

Duyuruda,

“İlaç Takip Sisteminde her geçen gün daha iyi hizmet verebilmek için paydaşlarımızın ihtiyaçları göz önüne alınarak değişiklikler yapılmaktadır. Yapılan değişikliklerin paydaşlarımıza bildirilebilmesi için İTS Portal üzerinden duyurular yapılmakta ve ilgili paydaşlarımıza teker teker mail atılmaktadır. Buna rağmen tüm paydaşlarımızın haberdar edilemediği tespit edilmiştir. Bunun üzerine sitemizdeki duyuruları ayrıca RSS Beslemesi olarak sunmak için gerekli çalışmalar yapılmıştır.”

ifadelerine yer verildi.

İTS’yi Twitter aracılığı ile @ilacTakipSistemi üzerinden takip edebilirsiniz. RSS aracılığı ile takip etmek için ise aşağıdaki bağlantıyı kulanabilirsiniz.

http://itsportal.saglik.gov.tr/uploads/rss/itsduyurular.rss


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Roche Türkiye, yeni onay alan bazal hücreli karsinom tedavisi için bir duyuru yayımladı

Duyuruda, ilerlemiş deri kanserinde, görünüm bozukluğuna yol açan veya potansiyel olarak yaşamı tehdit edebilen lezyonları küçültmeye yardımcı vismodegib'in, sınıfında ilk...

Kapat