Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

22 Ağustos 2011, Pazartesi 19:56

İEGM ve SGK “İlaçta Pazar Erişimine Yeni Yaklaşımlar” konulu bir toplantı düzenliyor

İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü (İEGM) ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), Fransa Lyon Üniversitesi EMAUD (European Market Access Diploma) Programı işbirliği ile “İlaçta Pazar Erişimine Yeni Yaklaşımlar” konulu bir toplantı düzenleneceğini duyurdu. Duyuruda, Araştırmacı İlaç Firmaları Derneği (AİFD), İlaç Endüstrisi İşverenler Sendikası (İEİS) ve Türkiye İlaç Sanayi Derneği’nin (TİSD) destekleriyle, 27-28-29 Eylül 2011 tarihlerinde Ankara Plaza Hotel’de gerçekleşecek toplantıya, İEGM’den, Sağlık Bakanlığı’nın diğer birimlerinden, SGK’dan, Maliye Bakanlığı’ndan, üniversitelerden ve ilaç sektöründen katılımların olacağı belirtildi.

Sınırlı kontenjana sahip toplantıya katılmak isteyenlerin kayıt işlemleri için AİFD, İEİS, TİSD veya İEGM ile iletişime geçmeleri gerektiğinin belirtildiği duyurunun tam metnine İEGM resmi internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
FDA, 34 yıl aradan sonra bir lenfoma tedavisine onay verdi

Seattle Genetics tarafından geliştirilen Adcetris (brentuximab vedotin), Hodgkin lenfoma ve nadir görülen bir lenfoma tipi olan SBHL'nin tedavisi için FDA...

Kapat