Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

Boehringer Ingelheim, sağlıkta öncü çözümler sunan sosyal girişimciler arıyor 23 Ağustos 2013, Cuma 10:22

Hekimlere ve sağlık personeline ücretsiz eğitim

Boehringer Ingelheim, klinik araştırmalarla ilgilenen hekim ve sağlık personeline yönelik sertifikalı bir eğitim programı düzenliyor. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi dekanlığının işbirliğiyle hazırlanan “Malign Hastalıklarda Klinik Araştırmalar Çalıştayı”, 12 – 13 Eylül tarihlerinde Anemon Ege Sağlık Otel’inde gerçekleştirilecek. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu tarafından onaylanmış olan eğitim programı, tüm katılımcılar için ücretsiz.

Boehringer Ingelheim Türkiye ve Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi dekanlığı işbirliğiyle hazırlanan Malign Hastalıklar Klinik Araştırma Çalıştayı eğitim programının katılımcı sayısı 80 kişi ile sınırlı. Klinik araştırmalarda görev alan ve gelecekte görev alacak olan hekimlerin ve sağlık personelinin ücretsiz olarak katılabileceği eğitimde, programın düzenleneceği iki gün boyunca, klinik araştırmaların dünyada ve Türkiye’deki durumu, onkolojik klinik araştırmalar, advers olay yönetimi gibi çeşitli konular tartışılacak, atölye çalışmaları ve uzmanlarla buluşma oturumları gerçekleştirilecek.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Türkiye’nin 6. yüzü naklediliyor

Türkiye'nin 6. yüz nakli ameliyatı Antalya'da beyin ölümü gerçekleşen Muhittin Turan'ın yüzünün Prof. Dr. Ömer Özkan tarafından 8 saat süren...

Kapat