Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

27 Haziran 2011, Pazartesi 20:03

GODE, sağlık sektörüne girdi

2002 yılından bu yana, Kanyon’da ve Levent’te bulunan iki ayrı ofiste farklı sektörlerden pek çok markaya hizmet vermekte olan GODE, marka kimliği oluşturmaktan stratejik planlamaya, dijital, görsel ve basılı medyadan deneyimsel pazarlamaya kadar geniş bir alanda faaliyet gösteriyor.

Yeni markaların yanı sıra, markalaşma sürecini tamamlamış markalarla da çalışan Gode bugüne kadar; Eczacıbaşı, Sanofi-aventis, Zentiva, Doğa Koleji, Baymak, Koç.net, L’Oréal, Premium Wellness Club, Aydın Group, Doğa Yatırım, Sade Organik Gıda, OKI, Marmarabirlik, English Time, Eurest, GNC, Lonist, Pınar, Doğamar, Sanko Holding, Sushico, Tab Gıda, Koda, Doygun gibi pek çok markaya hizmet verdi ve vermeye devam ediyor.

Sağlık sektöründen yeni markalarla deneyimlerini paylaşmak üzere ekibini büyütmesi ile ilişkili basın duyurusunda ajans, farklı sektörlerin heyecanlarına ortak olmanın yaratıcılığı beslediğine inandığını vurguladı.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Bahçeci Sağlık Grubu, EmbryoScope’u Koşuyolu’ndaki klinikte de hizmete soktu

Dünya'nın saygın tüp bebek merkezleri tarafından kullanılan EmbryoScope™, Bahçeci Fulya Merkez Kliniğinden Sonra Şimdi de Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi'nde.

Kapat