Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

25 Ağustos 2011, Perşembe 13:41

General Electric’in Mini Telemetri Sistemi FDA’dan onay aldı

General Electric’in (GE) doğum sırasında anneye hareketlilik kazandırmayı amaçlayan maternal ve fetal izleme ünitesi GE Mini Telemetri Sistem, FDA tarafından onaylandı.

GE Mini Telemetri SistemiGE tarafından yapılan basın duyurusunda sistemin, anneye yatağa bağlı olmadan tedavi deneyimi yaşatmak ve sağlık personelinin etkinliğini artırmak için tasarlandığı belirtildi. Duyuruda, doğum sırasında doğum toplarının kullanımı ve su altında doğum gibi bir takım yeni trendin birbirine yaklaşarak annenin ve bebeğin yatağa bağımlı olmadan izlenmesini çekici hale getirdiği ifade edildi.

GE Healthcare’in Maternal ve Yeni Doğan Bakımı iş kolu Genel Müdürü Carrie Eglinton Manner, firma tarafından onaya ilişkin yapılan duyuruda;

“Bizim yeni Mini Telemetri Sistemimiz ile GE, anne adaylarına doğum deneyimlerini hareketlilik ve hidroterapi ile zenginleştirme özgürlüğü sağlamayı amaçlıyor. Bu sistem, ödün vermeyen, kesintisiz maternal ve fetal gözlemi basit, kompakt ve tam bir çözüm olarak sunmak üzere tasarlandı.”

ifadesini kullanıyor.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Sonuçlar bisfosfonat grubu ilaçların kolorektal kanser riskini düşürdüğünü gösteriyor

Cancer'de yayınlanan çalışmanın sonuçlarına göre, osteoporoz ve osteonekrozis tedavisinde kullanılan bisfosfonat grubu ilaçlar, kolorektal kanserlerin ortaya çıkma riskini azaltıyor.

Kapat