Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

19 Mart 2009, Perşembe 17:08

Farmavizyon Eczacılık Fuarı 10-12 Nisan’da

İlaç ve eczacılık konularında yeni ürün, proje ve etkinlikleri sektörün tüm bileşenleri ile buluşturmak, eczacılık alanındaki tüm hareket ve gelişmelerden sektörü haberdar etmek ve eczacılarımızın mesleki gelişimine katkıda bulunmak amacıyla, her yıl büyüyen Farmavizyon, en kapsamlı eczacılık buluşması olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl 20 binden fazla ziyaretin gerçekleştiği, çok sayıda ilaç ve ilaç dışı ürünün sergilendiği ve tanıtıldığı Farmavizyon bu yıl, birinci basamak sağlık sunucuları arasında yer alan eczacıların sağlık danışmanlığını ön plana çıkartıyor.

 
Farmavizyon 2009, sağlık alanının vazgeçilmez bileşeni olan ilacın yasal ve tek sorumlusu eczacıların, hastalarına verdikleri sağlık danışmanlığı hizmetini ön plana çıkartıyor. Eczacıların birinci basamak sağlık danışmanlığı hizmetini en iyi biçimde sunmalarına katkı sağlayacak firma ve kuruluşlar ile buna yönelik özgün başlıklarda değerli konukların bilgi ve görüşlerini paylaşacağı Bilgi Platformu oturumlarına yer veriyor.
 
İlaç ve eczacılık alanının en büyük buluşma platformu olan ve 10-12 Nisan 2009 tarihlerinde İstanbul CNR Expo’da gerçekleşecek Farmavizyon Eczacılık Fuarı’nın gündem ve içeriği, sektörün ilgili tüm taraflarının katkısının alınabilmesine imkan vermek amacıyla oluşturulan kurullar tarafından belirleniyor.
.
Farmavizyon’un gündem ve hedeflerini belirleyen Danışma Kurulu ve Farmavizyon’u çeşitli oturumlarla tüm sektör için referans ve bilgi paylaşım noktası haline getiren Bilgi Platformu’nu oluşturan komisyonda bu yıl yer alan isimler şunlar: 
 
Danışma Kurulu Üyeleri: Ecz. Ali Aslan, Ecz. Cengiz Celayir, Ecz. Çağatay Çakar, Ecz. Mustafa Kunduracılar, Ecz. Neylan Zırhlıoğlu, Ecz. Türksel Ataöv, Ecz. Ümit Ceylan, Ecz. Vecihi Özerdemli.
 
Bilgi Platformu Komisyonu Üyeleri : Ecz. Asuman Çakıroğlu, Ecz. Adile Özdağ, Yrd. Doç. Dr. Kutay Demirkan, Prof.Dr. Levent Üstünes, Yrd. Doç. Dr. Mesut Sancar, Ecz. Neylan Zırhlıoğlu.      
 
Farmavizyon Eczacılık Fuarı’nda 3 gün boyunca gerçekleştirilecek seminer ve eğitim programı, Farmavizyon’u salt bir fuar değil, bilgi platformu haline getiriyor. Bilgi Platformu kapsamında yerli ve yabancı konuşmacıların katılacağı seminer ve eğitimler, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri, 11:00 – 18:00 saatleri arasında gerçekleşecek. Bilgi Platformu’nun programı ve ayrıntılı bilgisi wwww.farmavizyon.com adresinden takip edilebiliyor.

 


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
AstraZeneca’ya yeni İK ve Kurumsal İletişim Direktörü

AstraZeneca Türkiye'nin yeni İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim Direktörü Feyza Aysan oldu. Kurum önümüzdeki dönemde bu yeni yapılanmayla beraber insan...

Kapat