Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

27 Haziran 2012, Çarşamba 18:26

Farmaskop Ödülleri 2012’de kısa listeye kalan adaylar belli oldu!

Farmaskop Ulusal Sağlık İletişimi Ödülleri 2012’nin ilk değerlendirme aşaması tamamlandı. Çevrimiçi olarak bir araya gelen Seçici Kurul Üyeleri’nce gerçekleştirilen ön değerlendirme sonucunda, başvurusu kabul edilen 200’e yakın çalışma arasından 63’ü, kısa listeye kalmaya hak kazandı. Kısa listeye kalan adayların listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Kısa listenin belirlenmesinin ardından, yarışma heyecanında sona da yaklaşıldı. 29 Haziran’da Nişantaşı’ndaki The Sofa Hotel’de tekrar bir araya gelecek olan Seçici Kurul Üyeleri, keypad’ler aracılığı ile gerçekleştirilecek ve tam gün sürecek kapalı oylama seansı ile kazananları belirleyecek.

Kazananlar, ödüllerini Televizyon Programı Yapımcısı Özlem Gürses tarafından sunulacak ödül töreninde alacaklar. Farmaskop Ulusal Sağlık İletişimi Ödülleri 2012’nin 12 Temmuz’da Bahçeşehir Üniversitesi’nin Beşiktaş Kampüsü’nde gerçekleştirilecek olan ödül törenine katılım için Proje Sorumlusu Gözde Yılmaz (gozdeyilmaz@kapital.com.tr) ile iletişime geçebilirsiniz.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
The Global Awards 2012, “Dünyanın En İyi Sağlık Reklamları” için başvurular başladı

Yarışmaya sağlık iletişimi yapan; sağlık ürünleri şirketleri, hastaneler, reklam ajansları, prodüksiyon şirketleri ve tasarım ofisleri katılabiliyor.

Kapat