Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

11 Ekim 2013, Cuma 09:57

Farmaskop, Altın Örümcek’ten ödülle döndü

Her yıl geleneksel olarak DorukNet tarafından gerçekleştirilen ve bu yıl  11.’si düzenlenen Altın Örümcek Web Ödülleri töreni, 9 Ekim Çarşamba akşamı Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

38 kategoride 300’ün üzerinde finalistin yarıştığı 11. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde  “Sağlık” kategorisi altında,  Farmaskop’un web sitesi www.farmaskop.com.tr  44 kişiden oluşan jüri üyelerinin oylaması ile 3.’lük ödülü kazandı.

11. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde, eleme aşamalarını başarıyla geçen 300’ü aşkın finalist belirlendi. 44 kişiden oluşan bilişim, medya ve iş  dünyasının önde gelen isimlerinin yer aldığı jüri üyeleri ön eleme, grup elemeleri ve final değerlendirmeleri olmak üzere üç aşamalı eleme sürecini gerçekleştirdiler. Başvurular toplam beş değerlendirme kriteri baz alınarak değerlendirildi. Bu kriterler; tasarım, içerik, özellik/işlevsellik, kullanılabilirlik, standart uygunluğu ve çapraz tarayıcı uygunluğu olarak belirlendi.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
“Aprotininin” yeniden AB pazarında

Avrupa Komisyonu, aprotininin / Trasylol'nun ® pazarlama izninin yeniden onaylandığını bildirdi. Nordic Group, Avrupa Komisyonu tarafından aprotinin’in Avrupa Birliği ülkelerinde...

Kapat