Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

6 Mart 2009, Cuma 18:41

enbrel.com.tr hekimlerin hizmetinde

Wyeth’ın yeni sitesi aracılığıyla hekimler, Romatoid Artrit, Ankilozan Spondilit, Psoriatik Artrit, Juvenil Romatoid Artrit ve Psoriasis alanlarında Enbrel’le ilgili dünyadaki ve Türkiye’deki son bilimsel gelişmelere ulaşabiliyor.  

Wyeth, yeni web sitesi ile, hekimlere romatolojik hastalıklar ve psoriasis alanlarında, Enbrel ile ilgili en güncel bilimsel bilgileri sunmanın yanında, hekimlerin yürüttükleri klinik araştırma  sonuçlarının “poster prezantasyonu formatında hazırlanması”, “hasta bilgilendirme ve bilinçlendirme çalışmalarında destek” ve “Literatür Servisi” hizmetlerini de sağlıyor. Hekimlerin özel kullanıcı adı ve şifre ile kullanabilecekleri sitede, Romatoid Artrit, Ankilozan Spondilit, Psoriatik Artrit, Juvenil Romatoid Artrit ve Psoriasis alanlarında Enbrel’le ilgili son bilimsel gelişmelere, uluslararası dergilerde yayınlanmış bilimsel makalelere ve hasta eğitim materyallerine ulaşılabiliyor.  

“Literatür Servisi” bölümünde, Enbrel ile ilgili bilimsel makalelerin bulunduğu Bilimsel Enbrel Kütüphanesi yer alıyor. Bunun yanında bu tedavi alanında bir ilk olarak, hekimler romatolojik hastalıklar ve psoriasisle ilgili sitede yer almaya bilimsel makaleleri talep edebiliyor. Sitedeki form doldurularak talep edilen makaleler telif ücretleri Wyeth tarafından karşılanarak hekimlere ulaştırılıyor.

Poster Tasarım Desteği bölümünde hekimler bilimsel yayınları için poster tasarımı talebinde bulunabilirken, Hasta Eğitimleri başlığı altında ise, romatolojik hastalıklar ve psoriasisle ilgili hasta eğitim sunum ve broşürlerine ulaşabiliyor.
 


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
PTMS, kategori sponsoru oldu

Bu yıl ikincisi düzenlenecek, sağlık iletişimi sektörünün ilk yaratıcılık yarışması Farmaskop Sağlık İletişimi Yaratıcılık Ödülleri'nin sponsorları belli olmaya başladı.

Kapat