Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

7 Temmuz 2009, Salı 17:36

En yenilikçi hijyen ekibi Türkiye yollarında

160 ülkede, kişisel hijyen, mutfak hijyeni, gıda ve içecek hijyeni, çamaşır hijyeni ve yer bakımı alanında ürün ve sistemleri ile profesyonel temizlik ürünlerinin lideri olarak hizmet veren JohnsonDiversey, en yeni 14 ürününü özel bir TIR ile müşterileriyle buluşturuyor. JohnsonDiversey’in lanse ettiği 14 yeni ürün/sistemin ortak özellikleri; su ve enerji kaynaklarını etkin kullanmaya olanak tanıması ve verimliliği arttırması.
 
JohnsonDiversey’in 14 yeni ürününü içeren özel TIR’ı, En Yenilikçi Hijyen Ekibi ile birlikte İstanbul, Bursa, İzmir, Marmaris, Antalya, Alanya, Adana, Ankara ve Samsun’dan oluşan dokuz noktayı 40 gün içinde gezerek 5000 km yol kat edecek. Müşterilerin ziyaretine açık olacak TIR’da, ürünler uygulamalı bir şekilde tanıtılacak.
 
JohnsonDiversey Pazarlama Direktörü Orhun Çapanoğlu, konuyla ilgili olarak, “En Yenilikçi Ürünlerimizi yine yenilikçi bir yöntem ile müşterilerimize, uygulamalı olarak tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Profesyonel Hijyen Ürünleri alanında bir ilk gerçekleştirerek En Yenilikçi Hijyen Ekibi özel TIR’ımız ile şehir şehir gezeceğiz, farklı sektörlere hitap eden ürün ve sistemlerimizi müşterilerimiz ile buluşturacağız. JohnsonDiversey olarak, sürdürülebilirlik ilkesi doğrultusunda, yeni ürün ve sistemlerimizle, müşterilerimize su ve enerji kaynaklarını efektif kullanma imkanı sunuyor, bu sayede çevreyi de korumalarına katkıda bulunuyoruz. Ayrıca global ekonomik sıkıntının devam ettiği bugünlerde, kaliteli ürünler kullanarak, müşterilerimizin verimliliğini artırmalarını sağlıyoruz" açıklamasını yaptı.

SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Philips Traxtal’ı satın aldı

Traxtal'ın bilgisayar destekli yumuşak doku navigasyonu teknolojisi, Philips'in medikal görüntüleme alanındaki uzmanlığıyla birleşiyor.

Kapat