Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

30 Nisan 2012, Pazartesi 18:04

Edouard Demeire Türkiye’ye geliyor

Edouard Demeire, “Marka Planlama” eğitimi için 11-12 Haziran 2012 tarihlerinde Novomed360 ile Türkiye’de olacak. Novomed360 tarafından yayımlanan duyuruda, Avrupa’nın önde gelen ilaç pazarlama planlamacılarından biri olarak sayılan Demeire’in, 1990’dan bu yana ilaç sektöründe 5 binin üzerinde üst düzey yöneticiyi eğittiği belirtildi.

Aynı zamanda ilaç endüstrisine spesifik çözümler sunan C.E.L.forpharma’nın da kurucusu olan Edouard Demeire, Türkiye’de ilk kez vereceği eğitimde; önemli planlama şablonlarını kullanacak. Novomed360‘a göre, Demeire’nin bu özel eğitimini diğer klasik SWOT analizi ve konumlandırma çalışmaları yapılan eğitimlerden ayıran en önemli özellik de kullanılacak olan bu şablonlar.

Katılımcılar bu şablonları da arka arkaya sadece doldurmuş olmak amacıyla değil, etrafında bir hikâye oluşturacak şekilde hazırlayacak böylece neyin neden önemli olduğu da daha net anlayacak ve yaptıkları planların işe geri dönüşünü öngörebilecekler.

Eğitimde aynı zamanda “Mavi Okyanus” stratejilerini de paylaşacak olan Demeire katılımcılara, fırsatların daha yaratıcı yöntemlerle günümüz koşullarında nasıl daha iyi değerlendirilebileceğini gösterecek.

Etkinlik ve katılım koşulları hakkında detaylı bilgiye 216-4223789 numaralı telefon ve info@novomed360.com adresi aracılığı ile ulaşabilirsiniz.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Avea’dan sağlık profesyonellerine “Sağlık Bakanlığı Kamu Genelge Paketi”

Avea'nın yeni servisi ile, sağlık kurumları, eczaneler, ilaç firmaları, ecza depoları ve sağlıkla ilgili tüm kurum ve dernekler yeni düzenlemelerden...

Kapat