Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

18 Temmuz 2011, Pazartesi 14:27

Eczanen Burada servisi ile en yakın eczane telefonun öteki ucunda

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, müşterilerinin en yakın eczaneye veya nöbetçi eczaneye bağlanmalarını sağlayan Eczanen Burada servisini kullanıma sundu. İş telefonuna sahip tüm eczanelerin faydalanabildiği servis İstanbul, Ankara ve İzmir’de kullanıma sunuldu.

Servisi kullanan müşterilerden gelen çağrılar gün içerisinde servise üye olan eczanelerden 2 km.’lik alan içerisinde en yakın olana, eğer servise kayıtlı yakın bir eczane sistem tarafından bulunamaz ise nöbetçi eczaneye yönlendiriliyor. Akşam saatlerinde ya da hafta sonu ve tatil günlerinde ise en yakın nöbetçi eczaneye yönlendiriliyor. Yönlendirme yapılan en yakın eczanenin telefonu meşgul ise, bir sonraki en yakın eczaneye veya nöbetçi eczaneye yönlendirme yapılıyor.

Türk Telekom’un 0 800 445 50 50 numaralı Eczanen Burada servisinden tüm Türk Telekom müşterileri ücretsiz olarak yararlanabiliyor.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Yervoy (ipilimumab) EMA’dan onay aldı

Bristol-Myers Squibb tarafından ileri evre melanoma hastaları için geliştirilen yenilikçi immunoterapi ipilimumab, Avrupa İlaç Ajansı'ndan onay aldı.

Kapat