Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

Dünyagöz Hastaneler Grubu büyümeye devam ediyor 7 Kasım 2012, Çarşamba 16:08

Dünyagöz Hastaneler Grubu büyümeye devam ediyor

Göz tedavilerinde son teknoloji cihazlar ve en gelişmiş tedavi yöntemleriyle hizmet veren Dünyagöz Hastaneler Grubu, Pendik’te açılan merkez ve Bursa’da hizmete giren yeni hastanesi ile Türkiye’de 14, dünyada 18 farklı noktaya ulaştı.

Dünyagöz Pendik ve Dünyagöz Bursa’da, Dünyagöz’ün diğer hastanelerinde olduğu gibi en yeni teknolojileri ve tedavi yöntemlerini bölge ve çevresinin hizmetine sunduklarını belirten Dünyagöz Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Eray Kapıcıoğlu,

“Profesör ve uzman doktorlardan oluşan, bölgeden ve grubumuz bünyesindeki deneyimli hekimlerden oluşan medikal kadromuz ile bundan böyle Bursa ve Pendik çevresine kesintisiz hizmet vereceğiz.”

dedi.

Kapıcıoğlu,

“Dünyagöz Bursa ve Dünyagöz Pendik hastalara 5 yıldızlı otel konforunda hizmet verecek alt yapı ve teknolojik donanıma sahip. Gözün tüm branşlarında 240 farklı tedavi yöntemi ile haftanın 7 günü hizmet veren Dünyagöz Pendik ve Dünyagöz Bursa hastanelerinin günde ortalama 250 muayene, ve 50 ameliyat yapma kapasitesi bulunuyor. Etiler ve Ataköy hastanelerimizde bulunan teknoloji ve hizmet standardının aynısı bu şubelerimizde de mevcut.”

ifadelerini kullandı.

Dünyagöz Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Eray KapıcıoğluKapıcıoğlu, Dünyagöz Pendik ve Dünyagöz Bursa’da muayene ve ameliyatlardan SGK’lıların da yararlanabildiklerini belirterek, sözlerine şöyle devam etti;

“NASA’nın onayladığı kişiye özel lazer tedavisi 150 KHz IFS lazer teknolojisi artık Bursa ve Pendik bölge ile çevresinin hizmetinde. Bu merkezlerimizde hastaların yaş gruplarına ve göz hastalıklarına özel dizayn edilen muayene, tetkik odaları ve ameliyathaneler mevcut. Katarakttan, lazere, şaşılıktan, retinaya ve göz estetiğine kadar göze dair tüm branşlarda en gelişmiş tedavi yöntemleri ile hizmet için hazırız. Hastalara sunduğumuz VIP hizmetler ile bu bölgeler ve çevresinde kısa sürede Dünyagöz farkını hissettireceğimize inanıyoruz.”


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Sanofi Grubu Türkiye çalışanları obeziteye karşı koşacak
Sanofi Grubu Türkiye çalışanları obeziteye karşı koşacak

Sanofi Grubu Türkiye'den 67 kişi aileleriyle birlikte, 34. Vodafone İstanbul Avrasya Maratonu'na "Obeziteyle Mücadele" temasıyla katılıyor.

Kapat