Creasoup

Farmaskop - İlaç ve Sağlık Profesyonellerinin Dergisi

26 Mart 2014, Çarşamba 15:21

Çocuklar, Bayer ile MS’in resmini yapıyor

Bayer’in Türkiye MS Derneği ve İzmir MS Derneği işbirliğiyle bu yıl dördüncüsünü gerçekleştireceği “Ailem, Ben, Bir de MS” adlı resim yarışmasına başvurular başladı. Türkiye’de MS hastalığı ile ilgili kamuoyu bilincini yükseltmeyi amaçlayan yarışmaya kendisinde veya yakın çevresinde MS hastalığı bulunan 6-16 yaş grubundan tüm çocuklar suluboya, guaj boya ya da pastel boya ile yapacakları A3 ebatındaki resimlerle katılabilecek.

Resim yapmanın, zorlu bir hastalıkla henüz küçük yaşlarda tanışmış çocukların kendilerini ifade etmeleri için önemli bir araç olacağı düşüncesiyle düzenlenen yarışma, 6-10 ve 11-16 olmak üzere iki farklı yaş kategorisinde gerçekleştirilecek.

Katılmak isteyenler eserlerini “Bayer Türk Kurumsal İletişim Departmanı’nın Dikkatine“ uyarısıyla  2 Mayıs 2014 tarihine kadar Bayer Türk Genel Müdürlüğü’nün  Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No:53 34770 Ümraniye / İSTANBUL adresinde gönderebilecek. Yarışmanın katılım koşulları hakkındaki detaylı bilgilere www.ms-gateway.gen.tr ve www.bayer.com.tr adreslerinden ulaşılabilecek.


SİZ DE YORUM YAPIN

Önceki yazıyı okuyun:
Gelecek organ nakli yerine hücre nakli yapılabilir

Cerrah Susan Lim'in tıp dünyasında devrim yaratacak bir fikri var. Bütün organları nakil etmek yerine sadece hücre nakli yapmak. Bu...

Kapat